Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001




Jeżdziecki Hubertus w 100-lecie Niepodległości.

Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. Finał Halowego Pucharu Opolszczyzny (HPO) 2005/2006

LKJ "Ostroga" Opole, 18 marca 2006. Wyniki

zobacz artykuł

zobacz fotografie

Wyniki konkursu nr 1. kuców i małych koni dokładności bez rozgrywki
na zasadach art.238.1.1.Przepisów w skokach

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

HESTIA

Julia Cichecka

LKJ "Ostroga"

0

63.32

2

HESTIA

Julia Cichecka

LKJ "Ostroga"

4

61.25

Wyniki konkursu nr 2 klasy "LL" dokładności bez rozgrywki

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

BANDERAS

Agnieszka Besz

LKJ Ostroga Opole

0

55.00

2

BANDERAS

Agnieszka Besz

LKJ Ostroga Opole

0

55.87

3

LISTEK

Natalia Dziarmaga

LKJ Ostroga Opole

0

56.13

4

LISTEK

Natalia Dziarmaga

LKJ Ostroga Opole

4

56.37

Wyniki konkursu nr 3 klasy "L" seria A dokładności bez rozgrywki

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1-3

LANCASTER

Agnieszka Besz

LKJ Ostroga Opole

0

54.00

1-3

LANCASTER

Agnieszka Besz

LKJ Ostroga Opole

0

58.69

1-3

KAREL

Sylvia Zahorska

Czeska Republika

0

64.59

4-6

RYTMIKA

Karolina Bilik

LKJ OLIMP Prudnik

4

55.96

4-6

RYTMIKA

Karolina Bilik

LKJ OLIMP Prudnik

4

56.43

4-6

KAREL

Sylvia Zahorska

Czeska Republika

4

64.06

7

ESPANERA

Iga Szpak

LKJ OLIMP Prudnik

8

55.53

8

ESPANERA

Iga Szpak

LKJ OLIMP Prudnik

12

53.40

 

WILLIAM

Sylvia Zahorska

Czeska Republika

eliminacja

 

Wyniki konkursu nr 3 klasy "L" seria B dokładności bez rozgrywki

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Pkty

karne

czas

1

WIKTA

Tomasz Juszczyk

LKJ OLIMP Prudnik

0

57.81

2

WIKTA

Tomasz Juszczyk

LKJ OLIMP Prudnik

1

69.19

3-7

LIRA

Ewelina Antosz

LKJ OLIMP Prudnik

4

54.75

3-7

NIL

Małgorzata Besz-Janicka

LKJ Ostroga Opole

4

55.84

3-7

ALL

Paulina Łysiak

LKJ Ostroga Opole

4

56.15

3-7

CARTOUCHE PLUS S

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

4

59.05

3-7

ALL

Paulina Łysiak

LKJ Ostroga Opole

4

61.12

8-9

CARTOUCHE PLUS S

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

5

67.25

8-9

LIRA

Ewelina Antosz

LKJ OLIMP Prudnik

5

68.16

10-11

SENIORA

Ewa Puzio

LKJ OLIMP Prudnik

12

59.84

10-11

SENIORA

Ewa Puzio

LKJ OLIMP Prudnik

12

64.22

Wyniki konkursu nr 4 klasy "P" otwarty

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Pkty

karne

czas

1

LASSY

Lenka Gladisova

LKJ OLIMP Prudnik

0

54.12

2

DRAGON PLUS S

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

0

55.56

3

ASTERIX PLUS S

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

0

55.93

4

NIL

Małgorzata Besz-Janicka

LKJ Ostroga Opole

4

57.63

5

LITTLE LADY 

Małgorzata Kabała

LKJ Ostroga Opole

8

61.75

 

WILLIAM

Sylwia Zachorska

Czeska Republika

el

 

 

GRASANT

Bartosz Grosz (J)

KJ Moszna

dyskw

 

Wyniki konkursu nr 5 klasy N o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty

bonifik.

czas

1

EUREKA

  Agnieszka Czech

KJ Okoły

44

51.59

2

HORMON

Agnieszka Brożyna

SJ Napoleońska Zagroda

44

53.69

3

BAJKA

Agnieszka Brożyna

SJ Napoleońska Zagroda

44

56.34

4

ABRAXA II Z PLUS - S

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

38

65.11

5

LITTLE LADY 

Małgorzata Kabała

LKJ Ostroga Opole

32

58.55

6

FORTA

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-CysternyBrzeg

12

43.10

Wyniki konkursu nr 6 klasy N zwykły

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

HORMON

Agnieszka Brożyna

SJ Napoleońska Zagroda

0

59.21

2

EUREKA

  Agnieszka Czech

KJ Okoły

0

68.57

3

ABRAXA II Z PLUS - S

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

4

56.47

4

FORTA

Krzysztof Gozdek

KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg

4

58.00

5

BAJKA

Agnieszka Brożyna

SJ Napoleońska Zagroda

4

64.16

6

LASSY

Lenka Gladisova

LKJ OLIMP Prudnik

8

72.65

Wyniki konkursu nr 7 klasy P/P. Finał HPO Juniorów i Juniorów Młodszych

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

pkty karne

czas

pkty

1

ROSA DONNA

Bartosz Grosz

KJ Moszna

0

60.50

0

42.15

0

2

GARD

Martyna Kisielewska

LKJ Ostroga Opole

4

56.01

0

41.53

4

3

LILIANA

Iga Szpak

LKJ OLIMP Prudnik

4

58.00

8

38.81

12

4

LESTER

Agata Godoś

LKJ Ostroga Opole

4

57.07

8

44.53

12

5

PIRAT

Karolina Bilik

LKJ OLIMP Prudnik

0

46.22

el.

 

el.

Wyniki konkursu nr 8 klasy N/N Finał. HPO Seniorów i Młodych Jeźdźców

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

pkty karne

czas

pkty

1

ALBONA

Małgorzata Kabała

LKJ Ostroga Opole

0

65.50

0

42.46

0

2

DOLENTON

Lenka Gladisova

LKJ OLIMP Prudnik

0

64.68

4

40.22

4

3

KINGA II

Natalia Pietraszek

LKJ Ostroga Opole

8

68.25

8

44.47

16

4

DAMA

Marek Cichecki

LKJ Ostroga Opole

4

64.53

12

52.37

16

5

INONA

Ewelina Antosz

LKJ OLIMP Prudnik

el.

 

 

 

 

Komisja sędziowska:

  1. Przewodniczący Komisji Sędziowskiej - Barbara Grzegorczyk
  2. Sędzia WZJ – Danuta Struk
  3. Sędzia Członek Komisji Sędziowskiej – Ryszard Jóźwicki
  4. Sędzia Członek Komisji Sędziowskiej – Agnieszka Storoż