Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001




Jeżdziecki Hubertus w 100-lecie Niepodległości.

Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody Okoły

18 lutego 2006 r. Wyniki

HALOWE REGIONALNE ZAWODY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
Okoły 18.02.2006 r. Wyniki

Wyniki konkursu nr 1 klasy "LL" - dokładności Kuce i Małe konie
Dystans: 420 m
Tempo: 300 m/min
Norma: 84 s

Miejsce

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

HESTJA

CICHECKA JULIA

LKJ OSTROGA OPOLE

0

82,41

2

HESTJA

CICHECKA JULIA

LKJ OSTROGA OPOLE

0

83,89

3

FIKUS

BOCHENEK JULIA

KKJK Kraków

12

115,98

FIKUS

BOCHENEK JULIA

KKJK Kraków

E

Wyniki konkursu nr 2 klasy "LL" dokładności bez rozgrywki
Dystans: 420 m
Tempo: 300 m/min
Norma: 84 s

Miejsce

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1-8

ALL

ŁYSIAK PAULINA

LKJ OSTROGA

0

77,14

1-8

GAJ

KALIŃSKI KUBA

KKJK Kraków

0

78,61

1-8

BORYS

ANNA BOSIACKA

KKJK Kraków

0

79,32

1-8

BERYL

KUZIANIK BARTOSZ

KKJK Kraków

0

81,18

1-8

TURBUD CZAR

BOGDA ALEKSANDRA

KJ TURBUD BRZEG

0

81,66

1-8

ABRAXIS II-Z PLUS S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

0

81,89

1-8

TURBUD CZAR

BOGDA ALEKSANDRA

KJ TURBUD BRZEG

0

82,5

1-8

ABRAXIS II-Z PLUS S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

0

83,43

9-11

CAŁUN

POSTOLKO KATARZYNA

KKJK Kraków

1

84,84

9-11

CAŁUN

POSTOLKO KATARZYNA

KKJK Kraków

1

84,27

9-11

ASTRA

XENIE RADKOVA

CZECHY

1

85,24

12

OMAR PLUS S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

2

89,03

13

BORYS

ANNA BOSIACKA

KKJK Kraków

3

92,93

14-16

BERYL

KUZIANIK BARTOSZ

KKJK Kraków

4

80,37

14-16

LANDRYN

PINDUR KAROLINA

KKJK Kraków

4

82,09

14-16

OMAR PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

4

73,91

17

EMMEN

MIKULSKI WOJCIECH

KKJK Kraków

8

79,6

18-19

GAJ

KALIŃSKI KUBA

KKJK Kraków

12

77,12

18-19

LANDRYN

PINDUR KAROLINA

KKJK Kraków

12

112,66

Wyniki konkursu nr 3A klasy "L" seria A (juniorów) dokładności bez rozgrywki
Dystans: 480 m
Tempo: 325 m/min
Norma: 89 s

Miejsce

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1-5

ATLANTA

MAZUREK JOANNA

KKJK Kraków

0

75,77

1-5

ASTRA

JACH PAULINA

KKJK Kraków

0

83,26

1-5

HEJNAT

WEBER KLAUDIA

KKJK Kraków

0

84,17

1-5

CEGLER

BOSIACKI PIOTR

KKJK Kraków

0

84,25

1-5

GAJA

MALY JAN

CZECHY

0

88,00

6

ATLANTA

MAZUREK JOANNA

KKJK Kraków

5

91,57

7

CEGLER

BOSIACKI PIOTR

KKJK Kraków

8

86,96

8

HEJNAT

WEBER KLAUDIA

KKJK Kraków

12

85,87

ASTRA

JACH PAULINA

KKJK Kraków

E

LIBRAWO

BOSIACKI PIOTR

KKJK Kraków

E

LIBRAWO

BOSIACKI PIOTR

KKJK Kraków

E

Wyniki konkursu nr 3B klasy "L" seria B (seniorów) dokładności bez rozgrywki
Dystans: 480 m
Tempo: 325 m/min
Norma: 89 s

1-5

GALEON

MIKULSKI WOJCIECH

KKJK Kraków

0

78,85

1-5

LAMBERT

KLAR PAVEL

CZECHY

0

81,22

1-5

PEPITO

POLEDNIA HENRYK

LKJ OSTROGA OPOLE

0

83,44

1-5

DORADO B

KLEIN TOMASZ

KJ TURBUD BRZEG

0

86,22

1-5

ODYSEUSZ PLUS-S

LARKOWSKI WIKTOR

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

0

87,86

6

SACRAMENTO

ROIK MAGDALENA

KJ TURBUD BRZEG

1

91,74

7

SATISFACTION

ZILA ZDENEK

CZECHY

2

93,86

8-10

EMMEN

MIKULSKI WOJCIECH

KKJK Kraków

4

83,57

8-10

AKROPOL PLUS S

LARKOWSKI WIKTOR

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

4

103,64

8-10

GENTLEMAN

ZILA ZDENEK

CZECHY

4

88,99

11-14

AIDA

MALY JIRI

CZECHY

8

87,87

11-14

ALL

ŁYSIAK PAULINA

LKJ OSTROGA OPOLE

8

102,87

11-14

EBEN

MALY JIRI

CZECHY

8

88,93

11-14

NIL

MAŁGORZATA BESZ JANICKA

LKJ OSTROGA OPOLE

8

85,28

15

ASTRA

RADKOVA XENIE

CZECHY

10

109,90

16

CYRUS

PINDUR KAROLINA

KKJK Kraków

11

115,53

17

REWAL

PINDUR KAROLINA

KKJK Kraków

20

133,90

REWAL

PINDUR KAROLINA

KKJK Kraków

E

Wyniki konkursu nr 4 klasy "P" zwykły
Dystans: 480 m
Tempo: 325 m/min
Norma: 89 s

Miejsce

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

EIBISCH

ZILA ZDENEK

CZECHY

0

74,31

2

GLANDIOLA

VIT HOLY

STAJNIA AMONA (CZECHY)

0

82,15

3

ODYSEUSZ PLUS-S

LARKOWSKI WIKTOR

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

0

88,00

4

GAJA

MALY JAN

CZECHY

0

88,28

5

KALVADOS

PAULINA BAROSZ

LKJ OCHABY

1

89,09

6

ROSA DONNA

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

1

89,69

7

AKROPOL PLUS S

LARKOWSKI WIKTOR

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY

1

90,50

8

OKTAWIAN

KALIŃSKI KUBA

KKJK Kraków

1

91,93

9

AMOR

KLAR PAVEL

CZECHY

2

95,97

10

GALEON

MIKULSKI WOJCIECH

KKJK Kraków

4

70,00

11

GRANIT

MAZUREK JOANNA

KKJK Kraków

4

75,09

12

VENDY

KLAR MILAN

CZECHY

4

79,71

13

NOLI TANGER

KLAR MILAN

CZECHY

4

81,69

14

LUNETA

FEILHAUER JIRI

CZECHY

4

87,47

15

CARLOS REX

POLEDNIA HENRYK

LKJ OSTROGA OPOLE

5

89,32

16

LAMBERT

KLAR PAVEL

CZECHY

6

95,59

17

LEANDRO

KUZIANIK BARTOSZ

KKJK Kraków

8

81,91

18

EBEN

MALY JIRI

CZECHY

8

86,97

19

IKAR

PAULINA BAROSZ

LKJ OCHABY

10

94,22

20

SACRAMENTO

ROIK MAGDALENA

KJ TURBUD BRZEG

14

111,03

21

PROPILOT

KLAR PAVEL

CZECHY

23

131,46

GRASANT

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

E

PEPITO

POLEDNIA HENRYK

LKJ OSTROGA OPOLE

E

TETETKA

JACH PAULINA

KKJK Kraków

E

DORADO B

KLEIN TOMASZ

KJ TURBUD BRZEG

E

CYRUS

PINDUR KAROLINA

KKJK Kraków

E

Wyniki konkursu nr 9 klasy "N" o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
Dystans: 420 m
Tempo: 325 m/min
Norma: 78 s

m-ce

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Punkty

Czas

1

LION B

BOŻAŃSKA EMILIA

KKJK Kraków

44

49,51

2

LISSOME

SZARY ALEKSANDRA

KKJK Kraków

44

49,58

3

DROP

SZARY ALEKSANDRA

KKJK Kraków

44

53,25

4

HARDY

GRUTZA GEARD

KJ ZBROSŁAWICE

33

56,88

5

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA OPOLE

32

50,17

6

ROSA DONNA

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

30

54,07

7

IKAR

BAROSZ PAULINA

LKJ OCHABY

29

52,50

8

CYKUTA

BOŻAŃSKA EMILIA

KKJK Kraków

12

52,19

9

LEANDRO

KUZIANIK BARTOSZ

KKJK Kraków

4

54,43

DURALINA II

KAMINSKA MAGDA

KJ ZBROSŁAWICE

E

KALWADOS

BAROSZ PAULINA

LKJ OCHABY

E

SAFARI

KAMINSKA MAGDA

KJ ZBROSŁAWICE

E

PONTIAC

GRUTZA GEARD

KJ ZBROSŁAWICE

E

GRASANT

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

E

 
Wyniki konkursu nr 6 klasy "N" zwykły z jedną rozgrywką
Dystans: 540 m, Dystans II: 260 m
Tempo: 325 m/min  Tempo II: 325 m/min
Norma:100 s., Norma II: 48 s

m-ce

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

pkty karne

czas

1

LISOME

SZARY ALEKSANDRA

KKJK Kraków

0

71,49

0

45,33

2

CYKUTA

BOŻAŃSKA EMILIA

KKJK Kraków

0

72,79

R

3

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA OPOLE

4

72,28

4

DROP

SZARY ALEKSANDRA

KKJK Kraków

4

73,44

5

GLADIOLA

VIT HOLY

CZECHY

4

79,38

6

EIBISCH

ZILA ZDENEK

CZECHY

4

79,73

7

NOLI TANGER

KLAR MILAN

CZECHY

4

80,85

8

SAFARI

KAMINSKA MAGDA

KJ ZBROSŁAWICE

4

84,93

9

GRANIT

MAZUREK JOANNA

KKJK Kraków

8

71,59

10

LION B

BOŻAŃSKA EMILIA

KKJK Kraków

8

75,44

11

PROPILOT

KLAR PAVEL

CZECHY

8

84,21

12

VENDY

KLAR MILAN

CZECHY

12

77,77

13

PONTIAC

GRUTZA GEARD

KJ ZBROSŁAWICE

12

115,95

14

AMOR

KLAR PAVEL

CZECHY

14

104,22

TETETKA

JACH PAULINA

KKJK Kraków

E

OKTAWIAN

KALIŃSKI KUBA

KKJK Kraków

E

LUNETA

FEILHAUER JIRI

CZECHY

E

HARDY

GRUTZA GEARD

KJ ZBROSŁAWICE

E

DURALINA II

KAMINSKA MAGDA

KJ ZBROSŁAWICE

E

    Komisja Sędziowska:
  1. Przewodniczący Komisji Sędziowskiej  - Stefan Kabała
  2. Sędzia WZJ – Urszula Kabała
  3. Sędzia -  Małgorzata Żółtańska
  4. Sędzia - Andrzej Wróblewski