Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001




Jeżdziecki Hubertus w 100-lecie Niepodległości.

Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. II Eliminacja Halowego Pucharu Opolszczyzny

17 grudnia 2005, LKJ "Ostroga" Opole. Wyniki.

Konkurs nr 1 Kuców i Małych Koni

Miejsce.

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty karne

Czas

I

HESTIA

Julia Cichecka

LKJ "Ostroga" Opole

0

50.66

 

HESTIA

Julia Cichecka

LKJ "Ostroga" Opole

eliminacja

 

 

Konkurs nr 2 LL dokładności bez rozgrywki

Miejsce

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty karne

Czas

I

DŻULIAN

Joanna Pawlak

AKU Tomson - Wrocław

0

45,67

II

NICPOŃ

Joanna Wałowska

LKJ "Ostroga" Opole

1

57,55

III

DŻULIAN

Joanna Pawlak

AKU Tomson - Wrocław

7

63,63

 

RAQULINO

Agnieszka Czech

nie zrzesz. - poza konkursem

0

52,74

 

Konkurs nr <?xml:namespace prefix = st1 />3 L dokładności bez rozgrywki, seria A – Juniorów

Miejsce

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty karne

Czas

I

BANDERAS

Agnieszka Besz

LKJ "Ostroga" Opole

4

52,2

II

BANDERAS

Agnieszka Besz

LKJ "Ostroga" Opole

13

56,9

 

Konkurs nr 3 klasa L dokładności bez rozgrywki, seria B – Seniorów

Miejsce

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty karne

Czas

I-X

TAMIZA LOTOS

Marta Ratajczak

LKJ "Ostroga" Opole

0

47,97

I-X

POWER S

Aleksandra Zbroszczyk

AKU Tomson - Wrocław

0

49,65

I-X

DJENNE S

Joanna Pawlak

AKU Tomson - Wrocław

0

51,22

I-X

ERYK PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

0

51,53

I-X

DORENA

Lucjan Hilla

LKJ "Ostroga" Opole

0

52,34

I-X

ASTERIX PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

0

53,25

I-X

LANCASTER

Małgorzata Besz-Janicka

LKJ "Ostroga" Opole

0

53,81

I-X

DRAGON PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

0

53,85

I-X

TAMIZA LOTOS

Marta Ratajczak

LKJ "Ostroga" Opole

0

45.50

I-X

ODYSEUSZ PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

0

53.50

XI-XII

ODYSEUSZ PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

1

54,74

XI-XII

ERYK PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

1

55,07

XIII

DRAGON PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

2

58,97

XIV

ASTERIX PLUS-S

Krzysztof Gozdek

KJ Szymlakowscy-Cysterny Brzeg

3

63,38

XV-XVI

LANCASTER

Małgorzata Besz-Janicka

LKJ "Ostroga"

4

50,97

XV-XVI

DORENA

Lucjan Hilla

LKJ "Ostroga" Opole

4

53,85

XVII

NICPOŃ

Joanna Wałowska

LKJ Ostroga

9

83,19

 

RAQULINO

Agnieszka Czech

nie zrzeszona - poza konkursem

0

52,25

 

LISTEK

Agnieszka Czech

nie zrzesz. - poza konkursem

4

50,75

 

LISTEK

Agnieszka Czech

nie zrzeszona - poza konkursem

4

51,65

 

Nr 4 klasa P zwykły otwarty (dla OZJ kwalifikacja juniorów do HPO)

Miejsce

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty karne

Czas

I

DJENNE S

Joanna Pawlak

AKU Tomson - Wrocław

0

48,96

II

DAMA

Marek Cichecki

LKJ "Ostroga" Opole

0

52,09

III

MNICH

Bartosz Grosz

KJ Moszna

0

52,62

IV

POWER S

Aleksandra Zbroszczyk

AKU Tomson - Wrocław

10

62,19

V

LITTLE LADY

Lucyna Kupczyk

LKJ "Ostroga" Opole

22

61,69

 

Nr 5 klasa N o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem

Miejsce

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty bonifikacyjne

Czas

I

LIBRETTO

Licjan Hilla

LKJ "Ostroga" Opole

44

41,81

II

GRASANT

Bartosz Grosz

KJ Moszna

44

54,18

III

ALBONA

Małgorzata Kabała

LKJ "Ostroga" Opole

37

41,46

IV

OLSZYN

Magdalena Podsiadły

AKU Tomson - Wrocław

36

49,66

V

LITTLE LADY

Lucyna Kupczyk

LKJ "Ostroga" Opole

33

64,22

VI

LESTER

Agata Godoś

LKJ "Ostroga" Opole

13

55,9

VII

NIL

Lucyna Kupczyk

LKJ "Ostroga" Opole

12

48,65

VIII

KINGA II

Natalia Pietraszek

LKJ "Ostroga" Opole

12

51,5

 

Nr 6 klasa N zwykły z jedną rozgrywką na tej samej wysokości

Miejsce

Koń

Zawodnik

Klub

Pkty karne

Czas

Pkty karne rozgrywka

Czas rozgrywki

I

OLSZYN

Magdalena Podsiadły

AKU Tomson - Wrocław

0

50,31

7

46,82

II

DAMA

Marek Cichecki

LKJ "Ostroga" Opole

0

48,22

8

36,97

III

LIBRETTO

Lucjan Hilla

LKJ "Ostroga" Opole

0

49,06

rezygnacja

 

IV

GRASANT

Bartosz Grosz

KJ Moszna

1

55,69

 

 

V

ALBONA

Małgorzata Kabała

LKJ "Ostroga" Opole

10

54,69

 

 

VI

NIL

Lucyna Kupczyk

LKJ "Ostroga" Opole

17

57,56

 

 

VII

LESTER

Agata Godoś

LKJ "Ostroga" Opole

el

el

 

 

Komisja sędziowska:

  1. Przewodniczący komisji sędziowskiej – Jolanta Marczak, Lic. B2 
  2. Sędzia WZJ – Włodzimierz Gajda, Lic. B1
  3. Sędzia, członek komisji sędziowskiej – Ewa Puzio, Lic. B3