Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. I Kwalifikacja Halowego Pucharu Opolszczyzny (HPO)

Opole, 26 listopada 2005. Wyniki

Wyniki konkursu nr 1. kuców i małych koni dokładności bez rozgrywki na zasadach art.238.1.1.Przepisów w skokach

Dystans: 330 m    
Tempo: 300 m/min    
Norma: 66 s   

Miejsce. Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
I-II HESTIA Julia Cichecka LKJ "Ostroga" 0 61.19
I-II HESTIA Julia Cichecka LKJ "Ostroga" 0 59.10

Wyniki konkursu nr 2 klasy "LL" dokładności bez rozgrywki     

Dystans: 330 m    
Tempo: 325 m/min    
Norma: 61 s    

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
I-VIII LISTEK CZECH AGNIESZKA NIE ZRZESZONA 0 52.88
I-VIII DORENA TUSTANOWSKA ALICJA LKJ Ostroga Opole 0 55.78
I-VIII RAQUILINO CZECH AGNIESZKA NIE ZRZESZONA 0 57.00
I-VIII LECHITA ŁUCZAK AGNIESZKA LKJ Ostroga Opole 0 57.47
I-VIII LUBAS ZALEWSKA ANNA LKJ Ostroga Opole 0 57.50
I-VIII LISTEK CZECH AGNIESZKA NIE ZRZESZONA 0 57.72
I-VIII CZEREMIS MARCINIAK AGNIESZKA KJ VOLTA MIŁOCICE 0 58.78
I-VIII RAQUILINO CZECH AGNIESZKA NIE ZRZESZONA 0 58.91
  LUBAS ZALEWSKA ANNA LKJ Ostroga Opole eliminacja eliminacja

Wyniki konkursu nr 3 klasy "L" seria A dokładności bez rozgrywki     

Dystans: 330 m    
Tempo: 325 m/min    
Norma: 61 s    

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
I-II SYBERIA KISIELEWSKA MARTYNA LKJ Ostroga Opole 0 56.37
I-II SYBERIA KISIELEWSKA MARTYNA LKJ Ostroga Opole 0 58.87
III BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ Ostroga Opole 4 50.57
IV BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ Ostroga Opole 8 59.34

Wyniki konkursu nr 3 klasy "L" seria B dokładności bez rozgrywki      

Dystans: 330 m     
Tempo: 325 m/min     
Norma: 61 s     

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki Nr przejazdu pkty karne czas
I-X WORONEŻ SZYMANIAK JAROSŁAW LKJ Moszna 2 0 51.47
I-X MARIHUANA ZALEWSKA ANNA LKJ Ostroga Opole 2 0 53.03
I-X MENUET SZYMANIAK JAROSŁAW LKJ Moszna 1 0 54.85
I-X MENUET SZYMANIAK JAROSŁAW LKJ Moszna 2 0 55.28
I-X LORD PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 2 0 56.00
I-X PEPITO POLEDNIA HENRYK LKJ Ostroga Opole 1 0 57.69
I-X ERYK PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 2 0 58.43
I-X ASTERIX PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 2 0 58.57
I-X ASTERIX PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 1 0 59.19
I-X MAŁA LADY CIEŚLAK AGNIESZKA KJ TURBUD BRZEG 2 0 60.47
XI-XIII LORD PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 1 1 61.47
XI-XIII GUBERNATOR SPOŁOWICZ ARTUR LKJ Moszna 1 1 62.40
XI-XIII APALLUZA ŁUCZAK AGNIESZKA LKJ Ostroga Opole 1 1 62.81
XIV-XVI ERYK PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 1 2 66,00
XIV-XVI GUBERNATOR SPOŁOWICZ ARTUR LKJ Moszna 2 2 66.72
XIV-XVI SOKAL SPOŁOWICZ ARTUR LKJ Moszna 1 2 67.09
XVII-XVIII DRAGON PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 2 5 61.56
XVII-XVIII SOKAL SPOŁOWICZ ARTUR LKJ Moszna 2 5 63.09
XIX CZEREMIS MARCINIAK AGNIESZKA KJ VOLTA MIŁOCICE 1 7 69.47
XX-XXI TAMIZA LOTOS RATAJCZAK MARTA LKJ Ostroga Opole 2 8 58.53
XX-XXI MAŁA LADY CIEŚLAK AGNIESZKA KJ TURBUD BRZEG 1 8 74.69
XXII WORONEŻ SZYMANIAK JAROSŁAW LKJ Moszna 1 9 61.53
XXIII DRAGON PLUS S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY CYSTERNY 1 10 67.53
XXIV DORENA TUSTANOWSKA ALICJA LKJ Ostroga Opole 1 12 54.43
25 CARLOS REX POLEDNIA HENRYK LKJ Ostroga Opole licencyjny 3.5 59.97
26 PEPITO POLEDNIA HENRYK LKJ Ostroga Opole licencyjny bez oceny bez oceny
27 LANCASTER BESZ-JANICKA MAŁGORZATA LKJ Ostroga Opole 1 eliminacja eliminacja
28 LANCASTER BESZ-JANICKA MAŁGORZATA LKJ Ostroga Opole 2 eliminacja eliminacja
29 MARIHUANA ZALEWSKA ANNA LKJ Ostroga Opole 1 eliminacja eliminacja
30 NORD ADAMCZYK EDYTA KJ VOLTA MIŁOCICE 1 eliminacja eliminacja
31 TAMIZA LOTOS RATAJCZAK MARTA LKJ Ostroga Opole 1 eliminacja eliminacja
32 NORD ADAMCZYK EDYTA KJ VOLTA MIŁOCICE 2 rezygnacja rezygnacja

Wyniki konkursu nr 4 klasy "P" zwykły otwarty - I eliminacja HPO juniorów      

Dystans: 330 m     
Tempo: 325 m/min     
Norma: 61 s     

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki Junior/Senior pkty karne czas
I_IV APALLUZA ŁUCZAK AGNIESZKA LKJ Ostroga Opole   0 57.27
I_IV LESTER GODOŚ AGATA (J) LKJ Ostroga Opole   0 58.02
I_IV GRASANT GROSZ BARTOSZ (J) KJ Moszna   0 59.90
I_IV CARLOS REX POLEDNIA HENRYK LKJ Ostroga Opole   0 60.47
V MNICH GROSZ BARTOSZ (J) KJ Moszna   4 58.72
VI NIL KUPCZYK LUCYNA LKJ Ostroga Opole   6 65.17
VII DAMA CICHECKI MAREK LKJ Ostroga Opole   14 68.16

Wyniki konkursu nr 5 klasy N  o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem - zwykły      

Dystans: 290 m     
Tempo: 325 m/min     
Norma: 54 s     

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty bonifikacyjne czas
I LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ Ostroga Opole 44 44.66
II ALBONA KABAŁA MAŁGORZATA LKJ Ostroga Opole 44 49.03
III KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ Ostroga Opole 41 45.78
IV NIL KUPCZYK LUCYNA LKJ Ostroga Opole 25 50.50

Wyniki konkursu nr 6 klasy N zwykły z jedną rozgrywką na tej samej wysokości        

Dystans: 360 m      
Tempo: 325 m/min      
Norma: 67 s 

Rozgrywka: Dystans: 280 m      
Tempo: 325 m/min      
Norma: 52 s      

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas pkty karne rozgrywka czas
I GRASANT GROSZ BARTOSZ (J) KJ Moszna 0 60.78 0 41.69
II LIBRETTO HILLA LUCJAN (S) LKJ Ostroga Opole 0 62.91 0 45.06
III ALBONA KABAŁA MAŁGORZATA (S) LKJ Ostroga Opole 0 61.56 4 51.84
IV LESTER GODOŚ AGATA (J) LKJ Ostroga Opole 0 60.78 7 54.81
V KINGA II NATALIA PIETRASZEK (MJ) LKJ Ostroga Opole 4 57.81    

Komisja Sędziowska:   
Przewodniczący Komisji Sędziowskiej  - Małgorzata Skok  Lic.B2.    
Sędzia WZJ – Włodzimierz Gajda Lic. B1    
Sędzia Członek Komisji  Sędziowskiej – Barbara Grzegorczyk Lic.B1   
Sędzia Członek Komisji  Sędziowskiej – Małgorzata Żółtańska Lic.B3   
Sędzia stylu - Marek Marczak Lic. B2   
Sędzia Członek Komisji  Sędziowskiej – Ewa Puzio Lic. B3.  (wolontariusz)