Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Zawody regionalne w skokach przez przeszkody XXX-lecia LKJ

Opole, 24 września 2005. Wyniki.

WYNIKI  konkursu nr 1 klasy "LL" dokładności

TEMPO : 350 [m/min] 
DYSTANS : 510 [m] 
NORMA [s] :  88,00

Lp. Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
1 do 4 MARIHUANA PIĄTEK AGNIESZKA LKJ OSTROGA   0 73,22
1 do 4 LANCASTER BESZ JANICKA MAŁGORZATA LKJ OSTROGA   0 79,19
1 do 4 MAŁA LADY CIEŚLAK AGNIESZKA KJ TURBUD BRZEG   0 82,66
1 do 4 DIVERS MAJ BARBARA LKJ OSTROGA   0 85,06
5 do 6 MAŁA LADY CIEŚLAK AGNIESZKA KJ TURBUD BRZEG   1 88,68
5 do 6 LANCASTER BESZ JANICKA MAŁGORZATA LKJ OSTROGA   1 91,93
7 MARIHUANA PIĄTEK AGNIESZKA LKJ OSTROGA   2 95,69
8 do 9 ITALIANA MAJ BARBARA LKJ OSTROGA   4 85,50
8 do 9 DIVERS MAJ BARBARA LKJ OSTROGA   4 88,09
  LUBAS PIĄTEK AGNIESZKA LKJ OSTROGA   E  
  LUBAS PIĄTEK AGNIESZKA LKJ OSTROGA   E  
  DEWAJTIS MAUCZAK KAROLINA KJ WOLTA AROM   E  
  ITALIANA MAJ BARBARA LKJ OSTROGA   E  
  DEWAJTIS MAUCZAK KAROLINA KJ WOLTA AROM   E  

WYNIKI konkursu nr 2 klasy "L" - dokładności.

TEMPO : 350 m/min    
DYSTANS : 510 m 
NORMA [s] :  88,00

Lp. Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
    L seria A      
1 WIKTOR PODSIADŁO SYLWIA KJ WOLTA AROM   9,5 101,57
2 ALTUS NIEPOMNIASZCZIJ NINA KJ WOLTA AROM   23,0 112,72
3 OŻANKA WAŁOWSKA JOANNA LKJ OSTROGA   12,0 92,96
    L seria B      
1 do 15 ERYK PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 73,66
1 do 15 ASTERIX PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 74,81
1 do 15 ERYK PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 74,81
1 do 15 ASTERIX PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 75,15
1 do 15 NIKO POLACZEK ADRIAN LKJ MOSZNA   0 76,31
1 do 15 DRAGON PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 77,00
1 do 15 DHARMA GAŁCZYŃSKI TOMASZ LKJ MOSZNA   0 77,47
1 do 15 DRAGON PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 77,53
1 do 15 ALTUS NIEPOMNIASZCZIJ NINA KJ WOLTA AROM   0 79,96
1 do 15 TAMIZA LOTOS RATAJCZAK MARTA LKJ OSTROGA   0 80,28
1 do 15 NIL KAIZIK ROBERT LKJ OSTROGA   0 80,53
1 do 15 TAMIZA LOTOS RATAJCZAK MARTA LKJ OSTROGA   0 81,04
1 do 15 PEPITO POLEDNIA HENRYK LKJ OSTROGA   0 81,50
1 do 15 DAMA TYBOR JENNY KJ WOLTA AROM   0 85,63
1 do 15 SARMATA WICHER EWA LKJ MOSZNA   0 86,50
16 do 19 DAMA TYBOR JENNY KJ WOLTA AROM   1 88,16
16 do 19 WIKTOR PODSIADŁO SYLWIA KJ WOLTA AROM   4 83,57
16 do 19 PEPITO POLEDNIA HENRYK LKJ OSTROGA   13 122,28
16 do 19 OŻANKA WAŁOWSKA JOANNA LKJ OSTROGA   18 124,09
  BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA   E  
  BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA   E  

WYNIKI konkursu nr 3 klasy "P" dwufazowy, II faza szybkości

TEMPO (faza I) : 350 m/min I faza     
DYSTANS (faza I) : 380 m 
NORMA [s] :  66,00   

TEMPO (faza II) : 350 m/min II faza     
DYSTANS (faza II) : 260 m 
NORMA [s] :  XX   

Lp. Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas I sek karne czas czas II
1 SERBIA CIEŚLAK AGNIESZKA KJ TURBUD BRZEG 0 58,04 0 42,53 42,53
2 DURALINA KAMIŃSKA MAGDA KJ ZBROSŁAWICE 0 64,37 0 42,66 42,66
3 NIL KAIZIK ROBERT LKJ OSTROGA 0 59,13 0 43,54 43,54
4 ROMANTICA HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 0 49,09 9 44,80 53,80
5 DHARMA GAŁCZYŃSKI TOMASZ LKJ MOSZNA 0 56,54 6 48,01 54,01
6 MEGA BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 0 56,63 0 58,50 58,50
7 GARD KISIELEWSKA MARTYNA LKJ OSTROGA 0 63,75 0 63,93 63,93
8 PALERMO DYBAŁA ANETA LKJ DERESZ SIEMIANOWICE 0 62,25 E    
9 MNICH BARTOSZ GROSZ LKJ MOSZNA 0 62,53 E    
10 CARLO BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 5 68,84 E    
11 HARDY GRUTZA GERARD KJ ZBROSŁAWICE   E      
12 ALBONA SPYRKA MICHAŁ LKJ OSTROGA   E      
13 SARMATA WICHER EWA LKJ MOSZNA   E      

WYNIKI konkursu nr 4 klasy "N" zwykły z JOCKEREM

TEMPO : 350 [m/min]   
DYSTANS : 390 [m] 
NORMA [s] : 67,00

Lp. Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub Punkty bonifikacyjne czas
1 KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ OSTROGA 44 47,90
2 ZARIA SŁODCZYK MANFRED KJ ZBROSŁAWICE 44 48,69
3 CALIDA Z SŁODCZYK MANFRED KJ ZBROSŁAWICE 44 51,31
4 GRASANT BARTOSZ GROSZ LKJ MOSZNA 44 52,16
5 DURALINA KAMIŃSKA MAGDA KJ ZBROSŁAWICE 44 54,05
6 CHAMBERLEIN KAMIŃSKA MAGDA KJ ZBROSŁAWICE 44 55,25
7 GARD KISIELEWSKA MARTYNA LKJ OSTROGA 44 61,78
8 DAMA CICHECKI MAREK LKJ OSTROGA 41 56,53
9 OLIMPIA PLUS GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY 40 53,88
10 LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 39 49,37
11 KALWADOS BAROSZ PAULINA LKJ OCHABY 38 61,97
12 ROVENTA BINASIK EWA KJ ZBROSŁAWICE 32 55,57
13 WELUR RAJTAR KLAUDIA KJ ZBROSŁAWICE 12 52,37
14 ROMANTIKA HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 4 75,85
15 ALBONA SPYRKA MICHAŁ LKJ OSTROGA E  
16 PALERMO DYBAŁA ANETA LKJ DERESZ SIEMIANOWICE E  
17 HARDY GRUTZA GERARD KJ ZBROSŁAWICE E  

WYNIKI  konkursu nr 5 klasy "N" zwykły z rozgrywką

TEMPO : 350 m/min    
DYSTANS : 540 m 
NORMA [s] :  93,00 

TEMPO : 350 m/min    
DYSTANS : 300 m 
NORMA [s] :  52,00 

Lp. Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkt karne czas pkt karne czas
1 ROVENTA BINASIK EWA KJ ZBROSŁAWICE 0 74,00 0 44,22
2 NIMROY BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 0 87,10 0 46,94
3 LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 0 86,65 4 44,47
4 WELUR RAJTAR KLAUDIA KJ ZBROSŁAWICE 0 83,72 7 58,71
5 CHAMBERLEIN KAMIŃSKA MAGDA KJ ZBROSŁAWICE 0 71,90 E  
6 KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ OSTROGA 4 72,22    
7 GRASANT BARTOSZ GROSZ LKJ MOSZNA 4 81,06    
8 KALWADOS BAROSZ PAULINA LKJ OCHABY 4 84,25    
9 OLIMPIA PLUS GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY 4 84,59    
10 ZARIA SŁODCZYK MANFRED KJ ZBROSŁAWICE 4 86,72    
11 CALIDA Z SŁODCZYK MANFRED KJ ZBROSŁAWICE 4 86,94    
12 DAMA CICHECKI MAREK LKJ OSTROGA 8 79,47    
13 SERBIA CIEŚLAK AGNIESZKA KJ TURBUD BRZEG 9 110,59    

SĘDZIA GŁOWNY ZAWODÓW  
Urszula Ledwoń-Kabała