Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Zawody Regionalne w skokach przez Przeszkody

Szczedrzyk, 14 sierpnia 2005. Wyniki

WYNIKI konkursu nr 1 klasy "LL" dokładności

TEMPO: 325 [m/min]
DYSTANS : 370 [m]
NORMA [s] : 69,00 69,00

Miejsce Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
1-8 SKANIT SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ KS ORZEŁ CZĘSTOCHOWA   0 56,18
1-8 WILLIAM ANTOSZ EWELINA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 59,79
1-8 FOKUS JUREK KERSTIN LKJ OSTROGA   0 60,58
1-8 FOKUS JUREK KERSTIN LKJ OSTROGA   0 62,97
1-8 MARIHUANA ZALEWSKA ANNA LKJ OSTROGA   0 64,05
1-8 BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA   0 66,69
1-8 KALA WALICZEK RENATA NIEZRZESZONA   0 66,71
1-8 CZESTER MAJEWSKA MAJA LKJ OSTROGA   0 67,55
9-11 MARIHUANA ZALEWSKA ANNA LKJ OSTROGA   4 62,73
9-11 KALA WALICZEK RENATA NIEZRZESZONA (amator)   4 63,12
9-11 CZESTER MAJEWSKA MAJA LKJ OSTROGA   4 65,15
  LUBAS ZALEWSKA ANNA LKJ OSTROGA   ELIM  
  LUBAS ZALEWSKA ANNA LKJ OSTROGA   ELIM  

Sędzia Główny Zawodów
Urszula Ledwoń-Kabała

WYNIKI konkursu nr 2a klasy "L" - dokładności.

TEMPO : 350 m/min
DYSTANS : 420 m
NORMA [s] : 72,00

Miejsce Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
1-23 ESPANIOLA SZPAK IGA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 52,43
1-23 EMANUELLE KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 58,84
1-23 WIRELLA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 59,63
1-23 AMIGO HANC AGNIESZKA JKS VOLTA MIŁOCICE   0 59,84
1-23 BAL SOŚNIAK AGATA KS ORZEŁ CZESTOCHWA   0 61,12
1-23 WIRELLA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 61,22
1-23 WILLIAM ANTOSZ EWELINA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 61,40
1-23 EUREKA CZECH AGNIESZKA NIEZRZESZONA   0 61,93
1-23 ESPANIOLA SZPAK IGA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 62,96
1-23 WIKTA ANTOSZ EWELINA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 63,22
1-23 BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA   0 63,37
1-23 TAMIZA LOTOS RATAJCZAK MARTA LKJ OSTROGA   0 63,43
1-23 EMANUELLE KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 63,50
1-23 KORYS LORD ROZOWSKA AGNIESZKA KJ ZBROSŁAWICE   0 64,64
1-23 MEGA BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE   0 64,76
1-23 CARLO BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE   0 68,20
1-23 LILIANA PUZIO EWA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 68,26
1-23 BURZA KOWALSKI JANUSZ JKS VOLTA MIŁOCICE   0 68,84
1-23 ASTERIX PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 69,65
1-23 DRAGON PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 69,78
1-23 ERYK PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 70,84
1-23 ERYK PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 71,23
1-23 DRAGON PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 71,30
24-27 FOR YOU HANC AGNIESZKA JKS VOLTA MIŁOCICE   4 56,90
24-27 FOR YOU HANC AGNIESZKA JKS VOLTA MIŁOCICE   4 59,44
24-27 TAMIZA LOTOS RATAJCZAK MARTA LKJ OSTROGA   4 65,11
24-27 BAL SOŚNIAK AGATA KS ORZEŁ CZESTOCHWA   4 66,44
28 ASTERIX PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   5 73,23
29 OŻANKA WAŁOWSKA JOANNA LKJ OSTROGA   8 67,84
30 SKANIT SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ KS ORZEŁ CZĘSTOCHOWA   13 72,69

Sędzia Główny Zawodów
Urszula Ledwoń-Kabała

WYNIKI konkursu nr 2b klasy "L" - licencyjny.

TEMPO : 350 m/min
DYSTANS : 420 m
NORMA [s] : 72,00

Miejsce Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
1 NIL ĆWIKLIŃSKA NATALIA LKJ OSTROGA   2,0 64,74
2 PIRAT SZPAK IGA LKJ OLIMP PRUDNIK   2,5 63,06
3 APPALOOSA ŁUCZAK AGNIESZKA LKJ OSTROGA   3,0 68,70
  OŻANKA WAŁOWSKA JOANNA LKJ OSTROGA   ELIM.  
  GEPARD PIWOWAREK DARIUSZ LKJ OSTROGA   ELIM.  
  GEPARD PIWOWAREK DARIUSZ LKJ OSTROGA   B O 89,25
             

Sędzia Główny Zawodów
Urszula Ledwoń-Kabała

Sędzia - Ocena Stylu
Jeźdźca Marek Marczak

LKJ "OSTROGA" OPOLE Niedziela, godz. 13.00
WYNIKI konkursu nr 3 klasy "P" zwykły

TEMPO : 350 m/min
DYSTANS : 360 m
NORMA [s] : 62,00

Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas
1 DAMA CICHECKI MAREK LKJ OSTROGA 0 52,35
2 MNICH BARTOSZ GROSZ LKJ MOSZNA 0 54,31
3 FATINA PUĆ MICHAŁ KJ SELENA SOŚNICA 0 55,39
4 EUREKA CZECH AGNIESZKA KJ OKOŁY 0 55,82
5 MEGA BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 4 51,37
6 GUIDO DU SOLEI KAMSKA IZABELA KJ ZBROSŁAWICE 4 56,06
7 BURZA KOWALSKI JANUSZ JKS VOLTA MIŁOCICE 4 56,70
8 ALBONA SPYRKA MICHAŁ LKJ OSTROGA 4 58,94
9 LESTER GODOŚ AGATA LKJ OSTROGA 4 59,84
10 CARLO BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 5 65,96
11 AMIGO KOWALSKI JANUSZ JKS VOLTA MIŁOCICE 8 53,62
12 LITTLE LADY KABAŁA MAŁGORZATA LKJ OSTROGA 9 64,84
13 ROMANTIKA HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 10 68,52
14 OLIMPIA PLUS GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY 12 50,78
15 NIL ĆWIKLIŃSKA NATALIA LKJ OSTROGA 12 56,70
16 KORYS LORD RAZOWSKA AGNIESZKA KJ ZBROSŁAWICE 12 76,77
17 KORSIKA 46 KOWALSKI JANUSZ JKS VOLTA MIŁOCICE ELIM.  
18 LUCKY LORD PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA ELIM.  
19 LILIANA PUZIO EWA LKJ OLIMP PRUDNIK ELIM.  
20 WIKTA ANTOSZ EWELINA LKJ OLIMP PRUDNIK ELIM.  

Sędzia Główny Zawodów
Urszula Ledwoń-Kabała

WYNIKI konkursu nr 4 klasy "N" zwykły z JOCKEREM

TEMPO : 350 [m/min]
DYSTANS : 340 [m]
NORMA [s] : 59,00

Miejsce Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub Punkty bonifikacyjne czas
1 GAMBO PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 44 45,15
2 CHARLI LASAK BARTOSZ KJ ZBROSŁAWICE 44 46,08
3 DAMA CICHECKI MAREK LKJ OSTROGA 44 56,04
4 NIMROY BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 44 57,21
5 JUNKAL JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 40 62,04
6 GUIDO DU SOLEI KAMSKA IZABELA KJ ZBROSŁAWICE 39 63,21
7 SAN STACHURA ANNA KS ORZEŁ CZĘSTOCHOWA 38 62,41
8 DUMA PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 37 47,38
9 FENIKS STACHURA ANNA KS ORZEŁ CZĘSTOCHOWA 36 55,27
10 ROMANTIKA HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 36 57,06
11 ALBONA SPYRKA MICHAŁ LKJ OSTROGA 36 62,91
12 ERA GSM MAG BILIK KAROLINA    (J) LKJ OLIMP PRUDNIK 34 58,56
13 ROVENTA BINASIK EWA KJ ZBROSŁAWICE 33 58,85
14 ALYSHIA PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 29 67,31
15 LITTLE LADY KABAŁA MAŁGORZATA LKJ OSTROGA 27 62,09
16 BAHUS PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 10 57,87
17 LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 9 50,61
18 KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ OSTROGA 7 51,21
19 GUILIANA JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 7 59,90
20 OLIMPIA PLUS GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY 5 43,51
21 LUCKY LORD PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 5 69,68
22 KORSIKA 46 KOWALSKI JANUSZ JKS VOLTA MIŁOCICE 1 66,73
23 LESTER GODOŚ AGATA LKJ OSTROGA -10 86,37
24 JARMILA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK ELIM.  
25 GRASANT GROSZ BARTOSZ LKJ MOSZNA ELIM.  
26 ORGINAL MYKEL GUT MAGDALENA KJ ZBROSŁAWICE ELIM.  

Sędzia Główny Zawodów
Urszula Ledwoń-Kabała

WYNIKI konkursu nr 5 klasy "N" zwykły z rozgrywką

Faza podstawowa :

TEMPO : 350 m/min
DYSTANS : 480 m
NORMA [s] : 82,00

Rozgrywka :

TEMPO : 350 m/min
DYSTANS : 400 m
NORMA [s] : 69,00

faza podst. rozgrywka
Miejsce Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkt karne czas pkt karne czas
1 JUNKAL JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 0 77,12 0 60,96
2 NIMROY BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSŁAWICE 0 75,00 0 63,50
3 GUILIANA JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 0 78,77 4 67,05
4 DUMA PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 0 70,21 8 55,18
5 GAMBO PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 4 62,99    
6 CHARLI LASAK BARTOSZ KJ ZBROSŁAWICE 4 68,97    
7 LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 4 73,71    
8 JARMILA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK 4 74,78    
9 ORGINAL MYKEL GUT MAGDALENA KJ ZBROSŁAWICE 4 75,11    
10 BAHUS PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 4 75,18    
11 ALYSHIA PYREK TOMASZ KJ MICHALSCY TRZEBNICA 4 75,25    
12 KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ OSTROGA 4 76,59    
13 ROVENTA BINASIK EWA KJ ZBROSŁAWICE 5 84,25    
14 SAN STACHURA ANNA KS ORZEŁ CZĘSTOCHOWA 8 74,43    
15 ERA GSM MAG BILIK KAROLINA    (J) LKJ OLIMP PRUDNIK 8 80,39    
16 FENIKS STACHURA ANNA KS ORZEŁ CZĘSTOCHOWA 12 69,12    
17 GRASANT GROSZ BARTOSZ LKJ MOSZNA ELIM.      

Sędzia Główny Zawodów
Urszula Ledwoń-Kabała