Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody

Komprachcice, 5 lipca 2005 r. Wyniki

Wyniki konkursu nr 1 kl. LL 

Dystans: 410 m
Szybkość: 350 m/min
Norma czasu: 71 sek.

M

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

I-III

Bandera

Agnieszka Besz

LKJ Ostroga Opole

0

62,44

I-III

Gard

Martyna Kisielewska

LKJ Ostroga Opole

0

68,94

I-III

Tamiza-Lotos

Marta Ratajczak

LKJ Ostroga Opole

0

69,69

IV

Gepard

Magdalena Dzierżanowska

LKJ Ostroga Opole

4

96,00

Wyniki konkursu nr 2 kl. L 

Dystans: 410 m
Szybkość: 350 m/min
Norma czasu: 71 sek.

M

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

I-V

Calvados

Paulina Bartosz

KJ Ochaby

0

62,54

I-V

Albona

Natalia Ćwiklińska

LKJ Ostroga Opole

0

58,34

I-V

Nil

Robert Kaizik

LKJ Ostroga Opole

0

61,30

I-V

Lester

Iwona Kraszewska

LKJ Ostroga Opole

0

64,63

I-V

Canon

Henryk Polednia

LKJ Ostroga Opole

0

61,58

VI-VII

Bandera

Agnieszka Besz

LKJ Ostroga Opole

4

61,30

VI-VII

Gard

Martyna Kisielewska

LKJ Ostroga Opole

4

62,24

VIII

Canon

Henryk Polednia

LKJ Ostroga Opole

4

109,93

El

Fokus

Maja Majewska

LKJ Ostroga Opole

El

El

Wyniki konkursu nr 3 kl. P

Dystans: 410 m
Szybkość: 350 m/min
Norma czasu: 71 sek.

M

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

I-III

Albona

Natalia Ćwiklińska

LKJ Ostroga Opole

0

59,37

I-III

Eureka

Agnieszka Czech

LKJ Okoły

0

56,81

I-III

Lester

Iwona Kraszewska

LKJ Ostroga Opole

0

68,75

IV-V

Calvados

Paulina Bartosz

KJ Ochaby

4

65,50

IV-V

Kinga II

Natalia Pietraszek

LKJ Ostroga Opole

4

57,19

El

Nil

Robert Kaizik

LKJ Ostroga Opole

El

El

Wyniki konkursu nr 4 kl. N 

Dystans: 410 m
Szybkość: 350 m/min
Norma czasu: 71 sek.

M

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

I

Eureka

Agnieszka Czech

LKJ Okoły

0

58,25

II

Kinga II

Natalia Pietraszek

LKJ Ostroga Opole

4

62,10

Przewodnicący Komisji Sędziowskiej:
Płk Włodzimierz Przybyszewski 

Członkowie Komisji Sędziowskiej:
Barbara Grzegorczyk
Ryszard Jóźwicki
Anna Młyńczyk
Danuta Struk
Andrzej Wróblewski

Zobacz informację »