Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody

Opole, 4-5 czerwca 2005. Wyniki

ZESTAWIENIE WYNIKÓW REGIONALNYCH ZAWODÓW
W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
OPOLE 4-5.06.2005r. Sobota

Wyniki  konkursu nr 1 klasy "LL" dokładności

TEMPO : 325 [m/min]
DYSTANS : 430 [m]
NORMA [s] : 80,00

MIEJSCE Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
1-6 LANCASTER BESZ-JANICKA MALGORZATA LKJ OSTROGA   0 69,16
1-6 EMANUELE PUZIO EWA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 71,81
1-6 BANDERAS BAESZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA   0 73,15
1-6 DAMA TYBOR JENIFER KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   0 74,50
1-6 BANDERAS BESZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA   0 75,25
1-6 ALTUS NIEPOMNIASZCZIJ NINA KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   0 79,64
7 WIKTOR PODSIADŁO SYLWIA KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   1 81,76
8 LANCASTER BESZ-JANICKA MALGORZATA LKJ OSTROGA   4 74,75
9 EMANUELE PUZIO EWA LKJ OLIMP PRUDNIK   6 86,17
XX DEWAJTIS MAŁCZAK KAROLINA KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   E  

Wyniki konkursu nr 2 klasy "L" - dokładności.

TEMPO : 350 m/min
DYSTANS : 460 m
NORMA [s] : 79,00

MIEJSCE Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub   Pkt karne czas
1-29 ALTUS NIEPOMNIASZCZIJ NINA KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   0 62,43
1-29 TAMIZA SOLO ROZIK KATARZYNA LKJ OSTROGA   0 63,46
1-29 TAMIZA SOLO ROZIK KATARZYNA LKJ OSTROGA   0 64,46
1-29 MEGA BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSLAWICE   0 65,82
1-29 ESPANIOLA SZPAK IGA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 66,34
1-29 ROSA OLECH GRAŻYNA RKS ENERGETYK RYBNIK   0 67,46
1-29 ALBONA ĆWIKLIŃSKA NATALIA LKJ OSTROGA   0 67,52
1-29 DAMA TYBOR JENIFER KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   0 68,90
1-29 LINDA LEMCKE HUBERT JLKJ UDÓRZ   0 70,45
1-29 WIRELLA TOMASZEWSKI JAROSŁAW LKJ OLIMP PRUDNIK   0 70,53
1-29 MNICH GARUS MAREK LKJ OSTROGA   0 71,03
1-29 INONA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 71,15
1-29 DRAGON PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 71,39
1-29 OLIMPIA PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 71,62
1-29 NIKO POLACZEK ADRIAN LKJ MOSZNA   0 71,66
1-29 ODYSEUSZ PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 71,80
1-29 LINDA LEMCKE HUBERT JLKJ UDÓRZ   0 71,82
1-29 ODYSEUSZ PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 72,62
1-29 INONA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK   0 73,05
1-29 GUBERNATOR TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA   0 73,56
1-29 DRAGON PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 73,78
1-29 ASTERIX PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 76,05
1-29 PAMELA KOCOŃ DAGMARA KJ ZBROSLAWICE   0 76,09
1-29 BORÓWKA OLECH DARIUSZ RKS ENERGETYK RYBNIK   0 76,48
1-29 ATLANTYK TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA   0 77,14
1-29 EPOPEJA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA   0 77,38
1-29 FOKUS KISIELEWSKA MARTYNA LKJ OSTROGA   0 77,72
1-29 ASTERIX PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY   0 78,15
1-29 LITTLE LADE KUPCZYK LUCYNA LKJ OSTROGA   0 78,23
30-31 WIRELLA TOMASZEWSKI JAROSŁAW LKJ OLIMP PRUDNIK   1 80,97
30-31 ATLANTYK TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA   1 81,59
32-42 NIKO XYMENA POLACZEK LKJ MOSZNA   4 64,75
32-42 ESPANIOLA SZPAK IGA LKJ OLIMP PRUDNIK   4 65,91
32-42 LILIANA PUZIO EWA LKJ OLIMP PRUDNIK   4 66,71
32-42 ALBONA ĆWIKLIŃSKA NATALIA LKJ OSTROGA   4 67,11
32-42 GARD KISIELEWSKA MARTYNA LKJ OSTROGA   4 69,43
32-42 CARLO BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSLAWICE   4 72,01
32-42 GUBERNATOR TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA   4 76,01
32-42 WIKTA TOMASZEWSKI JAROSŁAW LKJ OLIMP PRUDNIK   4 76,60
32-42 EPOPEJA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA   4 77,28
32-42 SARDYNIA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA   4 77,73
32-42 LILIANA PUZIO EWA LKJ OLIMP PRUDNIK   4 78,29
43 FOKUS KISIELEWSKA MARTYNA LKJ OSTROGA   5 80,99
44-45 BORÓWKA OLECH DARIUSZ RKS ENERGETYK RYBNIK   8 64,38
44-45 WIKTOR PODSIADŁO SYLWIA KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   8 68,89
46 VETLINA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA   12 76,06
47 VETLINA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA   18 100,27
XX PEPITO POLEDNIA HENRYK LKJ OSTROGA   Elim.  
XX DEWAJTIS MAŁCZAK KAROLINA KJ WOLTA-AROM BORKI WIELKIE   Elim.  

Wyniki konkursu nr 3 klasy "P" dwufazowy (I-faza zwykły, II-faza zwykły)

TEMPO : 350 m/min I faza
DYSTANS : 450 m
NORMA [s] : 78,00

TEMPO : 350 m/min II faza
DYSTANS : 250 m
NORMA [s] : 43,00

MIEJSCE Imię konia Nazwisko i imę Klub jeździecki pkty karne czas pkty karne czas
1 OLIMPIA PLUS-S GOZDEK KRZYSZTOF KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY 0 68,43 0 27,78
2 EDYP KUBIAK GRZEGORZ ANDRZEJ KJ MESZKO KORNICE 0 69,13 0 29,02
3 TAURUS KUBIAK GRZEGORZ ANDRZEJ KJ MIESZKO KORNICE 0 69,96 0 29,28
4 ROSA OLECH GRAŻYNA RKS ENERGETYK RYBNIK 0 63,42 0 30,15
5 VITARA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 0 67,15 0 30,28
6 DHARMA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 0 70,01 0 31,29
7 JARMILA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK 0 70,53 0 35,52
8 WIZNA JUSZCZYK IZABELA   (J) LKJ OLIMP PRUDNIK 0 62,86 0 38,46
9 SARDYNIA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA 0 74,53 0 40,44
10 KORAL RAJTAR KLAUDLIA KJ ZBROSLAWICE 0 72,39 4 37,37
11 GUIDO DU SOLEI KAMSKA IZA KJ ZBROSLAWICE 0 69,31 4 42,65
12 MEGA BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSLAWICE 4 69,12    
13 PAMELA KOCOŃ DAGMARA KJ ZBROSLAWICE 4 73,06    
14 DAMA CICHECKI MAREK LKJ OSTROGA 7 86,06    
15 LITTLE LADE KUPCZYK LUCYNA LKJ OSTROGA 8 76,81    
16 SERBIA SOŁONIEWICZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA 11 104,5    
XX CARLO BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSLAWICE E      
XX GARD KISIELEWSKA MARTYNA LKJ OSTROGA E      
XX WIKTA TOMASZEWSKI JAROSŁAW LKJ OLIMP PRUDNIK R      

Wyniki konkursu nr 4 klasy "N" zwykły

TEMPO : 350 [m/min]
DYSTANS : 480 [m]
NORMA [s] : 82,00

MIEJSCE Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub Pkt karne czas
1 EDYP KUBIAK GRZEGORZ ANDRZEJ KJ MIESZKO KORNICE 0 63,09
2 KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ OSTROGA 0 68,46
3 NIMROY BARCZYK BARBARA KJ GÓRKA ZBROSLAWICE 0 71,75
4 VITARA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 0 75,64
5 PIRAT BILIK KAROLINA    (J) LKJ OLIMP PRUDNIK 0 78,56
6 LASYLVIO JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 1 82,19
7 GRASANT BARTOSZ GROSZ LKJ MOSZNA 1 82,89
8 TAURUS KUBIAK GRZEGORZ ANDRZEJ KJ MIESZKO KORNICE 4 63,35
9 LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 4 69,08
10 ROSA DONNA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 4 74,23
11 JARMILA KOWALSKA GABRIELA LKJ OLIMP PRUDNIK 4 78,26
12 GANDIA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 4 78,38
13 WIZNA JUSZCZYK IZABELA   (J) LKJ OLIMP PRUDNIK 4 80,36
14 SAWA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA 8 69,14
15 DAMA CICHECKI MAREK LKJ OSTROGA 8 78,73
16 JUNKAL JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 10 104,96
17 ROWENTA BANASIK EWA KJ ZBROSLAWICE 15 106,09

Wyniki konkursu nr 5 klasy "N" o wzrastający stopniu trudności z JOCKEREM

TEMPO : 350 [m/min]
DYSTANS : 420 [m]
NORMA [s] : 72,00

MIEJSCE Imię konia Nazwisko i imię jeźdźca Klub Punkty bonifikacyjne czas
1 KINGA II PIETRASZEK NATALIA LKJ OSTROGA 44 51,24
2 SAWA GRABOWSKI GRZEGORZ LKJ MOSZNA 44 52,41
3 GRASANT BARTOSZ GROSZ LKJ MOSZNA 44 57,83
4 KORAL RAJTAR KLAUDLIA KJ ZBROSLAWICE 44 60,94
5 LASYLVIO JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 44 62,42
6 JUNKAL JUNG JADWIGA LKJ OSTROGA 44 67,53
7 SERBIA SOŁONIEWICZ AGNIESZKA LKJ OSTROGA 37 82,44
8 LIBRETTO HILLA LUCJAN LKJ OSTROGA 36 61,14
9 GANDIA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 36 61,31
10 ROWENTA BANASIK EWA KJ ZBROSLAWICE 36 68,25
11 DHARMA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 34 68,76
12 ROSA DONNA TOMASZ GAŁCZYŃSKI LKJ MOSZNA 28 57,41
13 PIRAT BILIK KAROLINA    (J) LKJ OLIMP PRUDNIK 25 60,01

UWAGA!
Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 8, 9, 10 uzyskali wynik 36 pkt. bonifikacyjnych bez błędów na parkurze.