Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. Finał Halowego Pucharu Opolszczyzny 2004/2005

LKJ "Ostroga" Opole, 5-6.03.2005r. Wyniki

Wyniki konkursu nr 1 klasy "LL" dokładności

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Nr przejazdu

pkty karne

czas

I - III

NIGHT BLACK

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

1

0

49,10

I - III

BANDERAS

BAESZ-JANICKA MAŁGORZATA

LKJ OSTROGA OPOLE

1

0

51,69

I - III

BANDERAS

BAESZ-JANICKA MAŁGORZATA

LKJ OSTROGA OPOLE

2

0

52,81

IV

NIGHT BLACK

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

2

4

49,98

Dystans:    310 m                                            
Tempo:      325 m/min

 

Wyniki konkursu nr 2 klasy "L" seria A dokładności bez rozgrywki.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Nr przejazdu

pkty karne

czas

I-III

Tamiza Solo

Katarzyna Rozik jr.

LKJ OSTROGA OPOLE

2

0

53,93

I-III

OBELISK

STĘPIŃ JUSTYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

1

0

55,68

I-III

OBELISK

STĘPIŃ JUSTYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

2

0

57,17

IV-VI

GOLDEN

STĘPIŃ JUSTYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

1

4

52,64

IV-VI

Tamiza Solo

Katarzyna Rozik jr.

LKJ OSTROGA OPOLE

1

4

53,53

IV-VI

MARGO S

BŁAŻEJCZYK  ALEKSANDRA

KJ KORYS PRZYGORZELE

1

4

58,78

Dystans: 320         m
Tempo: 325 m/min
Norma: 60 s

 

Wyniki konkursu nr 2 klasy "L" seria B dokładności bez rozgrywki.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Nr przejazdu

pkty karne

czas

I-III

EUREKA

Agnieszka Czech

LKJ Okoły

1

0

57,65

I-III

ERYK PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

2

0

58,46

I-III

GUILIANA

NOWOTARSKI PIOTR

LKJ OSTROGA OPOLE

1

0

59,53

IV-VII

NIL

KAIZIK ROBERT

LKJ OSTROGA OPOLE

1

1

60,67

IV-VII

DRAGON PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

2

1

61,17

IV-VII

DRAGON PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

1

1

62,13

IV-VII

ERYK PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

1

1

62,62

VIII-IX

LORD PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

2

2

65,85

VIII-IX

COMES

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

2

2

66,72

X

LORD PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

1

3

69,65

XI

ASTERIX PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

1

4

74,53

XII

Lester

Iwona Kraszewska-Godoś

LKJ OSTROGA OPOLE

1

5

63,52

XIII

ASTERIX PLUS-S

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY-CYSTERNY BRZEG

1

7

86,10

XIV

KORYS LEDY LIKE

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

1

9

61,62

Dystans:     320 m
Tempo:     325 m/min
Norma:         60 s

 

Wyniki konkursu nr 3 klasy "P" zwykły.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Nr przejazdu

pkty karne

czas

I

ALBONA

SPYRKA MICHAŁ

LKJ OSTROGA OPOLE

1

0

59,16

II

NIL

KAIZIK ROBERT

LKJ OSTROGA OPOLE

2

0

64,03

III

SAKRAMENTO R

ROIK MAGDALENA

KJ TURBUD BRZEG

1

0

67,85

IV

GRASANT

Bartek Grosz

LKJ Moszna

1

0

74,62

V

COMES

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

2

1

78,28

VI

MNICH

Bartek Grosz

LKJ Moszna

1

4

67,78

VII

EUREKA

Agnieszka Czech

LKJ Okoły

2

4

72,94

VIII

GOLDEN

STĘPIŃ JUSTYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

2

9

79,23

IX

KORYS LEDY LIKE

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

2

12

91,06

X

GUILIANA

NOWOTARSKI PIOTR

LKJ OSTROGA OPOLE

2

14

83,25

XI

Lester

Iwona Kraszewska-Godoś

LKJ OSTROGA OPOLE

2

eliminacja

 

Dystans: 420 m
empo: 325 m/min
Norma:  78 s

 

Wyniki konkursu nr 4 klasy "N" zwykły z jedną rozgrywką na tej samej wysokości.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Junior/Senior

pkty karne

czas

pkty karne R

czas R

1

TAMIRO

POETFEHKE KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

 

0

72,75

0

48,78

2

VEDANTA

ALEKSANDRA STOROŻ

LKJ OSTROGA OPOLE

 

0

69,78

0

51,66

3

CARTIER II

POETFEHKE KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

 

0

70,00

0

53,53

4

LASYLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

 

0

72,09

0

55,25

5

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ OSTROGA OPOLE

 

0

70,84

3

58,38

6

KORYS DOLINA

MIKOŁAJCZAK KRZYSZTOF

KJ KORYS PRZYGORZELE

 

0

66,22

4

44,44

7

ARKA

KATARZYNA MIELNICZEK

LKJ OSTROGA OPOLE

 

0

68,78

eliminacja

 

8

SAKRAMENTO R

ROIK MAGDALENA

KJ TURBUD BRZEG

 

1

79,00

 

 

9

TURBUD-CZAR

CIEŚLAK AGNIESZKA

KJ TURBUD BRZEG

 

1

80,41

 

 

10

KORYS FANTASTA

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

 

1

81,16

 

 

11

LIBRETTO

Lucjan Hilla

LKJ OSTROGA OPOLE

 

9

79,22

 

 

12

JUNCAL

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

 

14

84,97

 

 

13

DAMA

MAREK CICHECKI

LKJ OSTROGA OPOLE

 

20

77,28

 

 

Dystans:  420 m
Tempo:    325 m/min
Norma:    78 s                                                                       

Rozgrywka
Dystans:  300 m
Tempo:    325 m/min
Norma:     56 s

 

Wyniki konkursu nr 5 klasy "N" o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

punkty

czas

1

TAMIRO

POETFEHKE KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

44

44,65

2

KORYS DOLINA

MIKOŁAJCZAK KRZYSZTOF

KJ KORYS PRZYGORZELE

44

45,62

3

CARTIER II

POETFEHKE KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

44

49,16

4

MARGO S

MIKOŁAJCZAK KRZYSZTOF

KJ KORYS PRZYGORZELE

44

49,41

5

TURBUD-CZAR

CIEŚLAK AGNIESZKA

KJ TURBUD BRZEG

44

51,31

6

LIBRETTO

LUCJAN HILLA

LKJ OSTROGA OPOLE

44

52,03

7

GRASANT

BARTEK GROSZ

LKJ Moszna

44

55,19

8

KORYS FANTASTA

ZAJĄC KATARZYNA

KJ KORYS PRZYGORZELE

44

60,56

9

VEDANTA

ALEKSANDRA STOROŻ

LKJ OSTROGA OPOLE

40

47,53

10

ALBONA

SPYRKS MICHAŁ

LKJ OSTROGA OPOLE

37

46,19

11

LASYLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

35

56,91

12

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ OSTROGA OPOLE

33

68,53

13

DAMA

MAREK CICHECKI

LKJ OSTROGA OPOLE

17

58,37

14

JUNCAL

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA OPOLE

eliminacja

15

ARKA

KATARZYNA MIELNICZEK

LKJ OSTROGA OPOLE

eliminacja

Dystans:  430 m
Tempo:    325 m/min
Norma:     80 s