Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez przeszkody

LKJ "Ostroga", Opole, 11.12.2004r.

WYNIKI konkursu nr 3 klasa "P" zwykły
Dystans: 350 m
Szybkość : 325 m/sek
Norma: 65,00 sek

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

EUREKA

CZECH AGNIESZKA

KJ ZIEMII OPOLSKIEJ

1

65,67

2

JUNKAL

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

4

57,88

3

GLADIUS

KOCIOŁEK PAWEŁ

JKS HANNA OŁAWA

4

58,51

4

LESTER

KRASZEWSKA  IWONA

LKJ OSTROGA

4

60,15

5

ALBONA

ĆWIKLIŃSKA NATALIA

LKJ OSTROGA

7

73,16

6

ARGENTNA PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY

8

54,81

7

GRASANT

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

8

55,95

8

LIBRETTO

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA

8

58,32

9

GARD

KISIELEWSKA MARTYNA

LKJ OSTROGA

8

75,31

10

NIL

KAIZIK ROBERT

LKJ OSTROGA

16

76,56

11

TAMIZA LOTOS

RATAJCZAK MARTA

LKJ OSTROGA

elim

 

12

HANKA

SZARY ANNA

KKJK KRAKÓW

elim.

 

13

MNICH

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

elim.

 

WYNIKI konkursu nr 4 klasa "N" zwykły
Dystans: 350 m
Szybkość: 325 m/sek
Norma: 65,00 sek.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

1

ERBIL

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY

0

51,43

2

LASILVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

0

58,61

3

GRASANT

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

0

60,65

4

ROMANTIKA

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA

4

59,51

5

VEDANTA

STOROŻ ALEKSANDRA

LKJ OSTROGA

4

62,87

6

LIBRETTO

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA

4

63,25

7

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ OSTROGA

8

80,67

8

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA

elim.

 

9

LASZKO

SZARY ANNA

KKJK KRAKÓW

elim.

 

WYNIKI konkursu nr 5 klasa "N" o wzrastający stopniu trudności z JOCKEREM
Dystans: 340 m
Szybkość: 325 m/sek.
Norma: 63,00 sek.

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkt BONIF.

czas

1

ROMANTIKA

HILLA LUCJAN

LKJ OSTROGA OPOLE

44

53,64

2

ERBIL

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ SZUMLAKOWSCY

44

58,34

3

JUNKAL

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

38

68,46

4

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ OSTROGA OPOLE

36

61,90

5

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ OSTROGA OPOLE

24

57,66

6

LASZKO

SZARY ANNA

KKJK KRAKÓW

17

85,05

7

GARD

KISIELEWSKA MARTYNA

LKJ OSTROGA

elim

 

8

HANKA

SZARY ANNA

KKJK KRAKÓW

elim

 

9

MNICH

GROSZ BARTOSZ

LKJ MOSZNA

elim

 

WYNIKI  konkursu nr 6 klasa "C" dwufazowy I-faza dokładności, II-faza zwykły

I FAZA (Dokładności)
Dystans: 320 m
Szybkość: 325 m/sek
Norma: 60,00 sek

 

II FAZA (zwykły)
Dystans: 180 m
Szybkość: 325 m/sek
Norma: 34,00 sek

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne

czas

pkty karne

czas

1

VEDANTA

STOROŻ ALEKSANDRA

LKJ OSTROGA

0

44,66

0,00

26,20

2

LASILVIO

JUNG JADWIGA

LKJ OSTROGA

0

48,37

4,00

27,81

Komisja Sędziowska:
Stefan Kabała - Przewodniczący Komisji Sędziowskiej, sędzia stylu
Danuta Struk – Sędzia WZJ
Lidia Twardowska-Gajda