Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

Halowe Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. I eliminacja Halowego Pucharu Opolszczyzny

LKJ "Ostroga",Opole 14.11.2004r.

Wyniki konkursu nr 3 klasy "P" otwarty - I eliminacja HPO juniorów

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Junior/Senior

pkty karne

czas

1

LIBRETTO

TUSTANOWSKA ALICJA

LKJ Ostroga Opole

S

0

40,65

2

VEDANTA

STOROŻ ALEKSANDRA

LKJ Ostroga Opole

S

0

41,35

3

PIRAT

BILIK KAROLINA

LKJ Olimp Prudnik

J

0

41,96

4

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ Ostroga Opole

S

0

45,25

5

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ Ostroga Opole

S

0

46,87

6

GARD

KISIELEWSKA MARTYNA

LKJ Ostroga Opole

J

0

49,12

7

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ Ostroga Opole

S

0

49,69

8

EPIZOD

ROIK MAGDALENA

KJ Turbud Brzeg

S

0

49,75

9

LAUVIS

KLEIN TOMASZ

KJ Turbud Brzeg

S

1

50,16

10

ABRAKSA II PLUS

GOZDEK KRZYSZTOF

KJ "Husaria" Skorogoszcz

S

2

55,12

11

OLITA

BILIK KAROLINA

LKJ Olimp Prudnik

J

4

46,13

12

LESTER

KRASZEWSKA-GODOŚ IWONA

LKJ Ostroga Opole

S

4

46,91

13

NIL

KAIZIK ROBERT

LKJ Ostroga Opole

S

4

47,22

14

MNICH

GROSZ BARTOSZ

KJ Moszna

J

5

53,69

15

ROMANTICA

HILLA LUCJAN

LKJ Ostroga Opole

S

8

63,32

16

TAMIZA LOTOS

RATAJCZAK MARTA

LKJ Ostroga Opole

S

eliminacja

 

17

SYBERIA

ZALEWSKI TOMASZ

LKJ Mustang Chwałowice

S

eliminacja

 

18

MODA

JUSZCZYK IZABELA

LKJ Olimp Prudnik

J

eliminacja

 

Dystans:270 m
Norma czasu: 50 s.

Wyniki konkursu nr 4 klasy "N" otwarty - I eliminacja HPO seniorów

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

Junior/Senior

pkty karne

czas

1

TURBUD CZAR

CIEŚLAK AGNIESZKA

LKJ Ostroga Opole

MJ

0

44,72

2

KINGA II

PIETRASZEK NATALIA

LKJ Ostroga Opole

MJ

0

45,82

3

ARKA

MIELNICZEK KATARZYNA

LKJ Ostroga Opole

S

0

46,75

4

INEZA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ Olimp Prudnik

MJ

0

47,35

5

UTOPIE 23

KLEIN TOMASZ

KJ Turbud Brzeg

S

0

49,16

6

ROMANTICA

HILLA LUCJAN

LKJ Ostroga Opole

S

5

51,63

7

LASYLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ Ostroga Opole

S

5

53,66

8

IGA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ Olimp Prudnik

MJ

7

60,81

9

GUILIANA

JUNG JADWIGA

LKJ Ostroga Opole

S

8

48,31

10

DAMA

CICHECKI MAREK

LKJ Ostroga Opole

S

8

62,91

11

MODA

JUSZCZYK IZABELA

LKJ Olimp Prudnik

J

14

54,03

12

PIRAT

BILIK KAROLINA

LKJ Olimp Prudnik

J

eliminacja

 

13

MNICH

GROSZ BARTOSZ

KJ Moszna

J

rezygnacja

 

Dystans:270 m
Norma czasu: 50 s. 

Wyniki konkursu nr 5 klasy "C" otwarty – dwufazowy

Lp.

Imię konia

Nazwisko i imę

Klub jeździecki

pkty karne I faza

czas I faza

pkty karne II faza

czas II faza

1

TURBUD CZAR

CIEŚLAK AGNIESZKA

LKJ Ostroga Opole

0

39,53

0

29,00

2

INEZA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ Olimp Prudnik

0

49,90

rezygnacja

 

3

LASYLVIO

JUNG JADWIGA

LKJ Ostroga Opole

4

39,90

 

 

4

UTOPIE 23

KLEIN TOMASZ

KJ Turbud Brzeg

4

42,47

 

 

5

GUILIANA

JUNG JADWIGA

LKJ Ostroga Opole

eliminacja

 

 

 

6

IGA

KOWALSKA GABRIELA

LKJ Olimp Prudnik

eliminacja

 

 

 

Dystans, I faza: 270 m
Norma czasu, I faza: 50 s.
Dystans, II faza: 180 m
Norma czasu, I faza: 34 s. 

Komisja Sędziowska:

Barbara Grzegorczyk - Sędzia Główny
Włodzimierz Gajda – Sędzia stylu
Danuta Struk - Sędzia WZJ
Małgorzata Żółtańska