Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Regionalne Halowe Zawody Konne w Ujeżdżeniu

Wyniki Regionalnych Halowych Zawodów Konnych w Ujeżdżeniu z dnia 17.04.2004

Konkurs nr 1 / klasa L program L3

WYNIKI Sędzia E: Marek Pawłowicz, Sedzia C: Marek Gajewski

Koń

Jeździec

Klub

Sędzia E

m

Sędzia C

m

%

MIEJSCE

Pegasus HB

Mazurek Karolina

SLKS Ksiąz

62,083%

1

66,667%

1

64,375%

1

Hesperia

Majewska Agnieszka

LKJ Ostroga

62,083%

2

65,000%

2

63,542%

2

Orinoko

Pokrzycka Ewa

KJ Selena

58,750%

3

60,417%

3

59,583%

3

Little Lady

Kupczyk Lucyna

LKJ Ostroga

57,500%

4

57,500%

4

57,500%

4

Sonia

Wałowska Joanna

LKJ Ostroga

57,500%

5

56,250%

6

56,875%

5

Porta

Iwański Bartosz

LKJ Ostroga

55,833%

6

56,250%

7

56,042%

6

Dorina

Storoż Aleksandra

LKJ Ostroga

53,333%

7

55,417%

8

54,375%

7

Dumbel

Nowakowska Joanna

LKJ Ostroga

50,833%

8

57,083%

5

53,958%

8

Luiga

Przywara Daniela

KJ Luksyna

46,667%

10

49,583%

9

48,125%

9

Atlantyk

Pińko Tomasz

KJ Luksyna

48,333%

9

45,000%

11

46,667%

10

Viper

Dąbrowski Paweł

KJ Selena

42,083%

11

46,250%

10

44,167%

11

Modrzew

Pańków Maja

LKJ Ostroga

0,000%

 

0,000%

 

0,000%

REZYGN.

 

Konkurs nr 2/ klasa P program P2

WYNIKI Sędzia E: Marek Pawłowicz, Sedzia C: Anna Małecka

Koń

Jeździec

Klub

Sędzia E

m

Sędzia C

m

%

MIEJSCE

Pegasus HB

Mazurek Karolina

SLKS Książ

67,419%

1

66,129%

1

66,774%

1

Porta

Iwański Bartosz

LKJ Ostroga

61,290%

2

56,452%

6

58,871%

2-3

Wigor

Golonka Urszula

LKJ Ostroga

60,645%

3

57,097%

4

58,871%

2-3

Duncan 35

Wituchowski Łukasz

WLKS Krakus

55,484%

6

61,290%

2

58,387%

4-5

Orinoko

Pokrzycka Ewa

KJ Selena

56,774%

4

60,000%

3

58,387%

4-5

Dama

Cichecki Marek

LKJ Ostroga

55,806%

5

56,774%

5

56,290%

6

Albona

Lucyna Kupczyk

LKJ Ostroga

53,871%

7

50,645%

8

52,258%

7

Faust

Borzymowska Joanna

KJ Bachmat Wrocław

50,323%

8

50,968%

7

50,645%

8

Luiga

Przywara Daniela

KJ Lukasyna

48,065%

9

49,032%

9

48,548%

9

Atlantyk

Pińko Tomasz

KJ Lukasyna

45,806%

10

47,097%

10

46,452%

10

Bomis

Owsiany Aleksandra

KJ Bachmat Wrocław

45,484%

11

44,194%

11

44,839%

11

 
Konkurs nr 3 / klasa N program N2

WYNIKI Sędzia E: Anna Małecka, Sedzia C: Marek Gajewski, Sędzia M: Marek Pawłowicz

Koń

Jeździec

Klub

Sędzia E

m

Sędzia C

m

Sędzia M

m

%

MIEJSCE

Dama

Majewska Agnieszka

LKJ Ostroga

59,630%

1

62,963%

1

59,630%

2

60,741%

1

Wigor

Golonka Urszula

LKJ Ostroga

59,259%

2

60,000%

2

61,852%

1

60,370%

2

Marks

Golonka Urszula

LKJ Ostroga

56,296%

3

58,889%

3

57,037%

3

57,407%

3

Faust

Borzymowska Joanna

KJ Bachmat Wrocław

51,481%

4

58,889%

4

53,704%

4

54,691%

4


Konkurs nr 4 / klasa C program C3

WYNIKI Sędzia E: Anna Małecka, Sedzia C: Marek Gajewski, Sędzia M: Marek Pawłowicz

Koń

Jeździec

Klub

Sędzia E

m

Sędzia C

m

Sędzia M

m

%

Miej-
sce

Wolfgang Gran

Kowalski Tomasz

KJ Turbud Brzeg

65,714%

1

62,000%

1

62,000%

2

63,238%

1

Dariał

Sabitow Ryszard

SKM Kasztanka

62,571%

2

57,429%

5

64,286%

1

61,429%

2

Loretto

Majewska Agnieszka

LKJ Ostroga

60,571%

4

60,857%

2

59,429%

3

60,286%

3

Biegus

Grzybowska Barbara

SKM Kasztanka

60,857%

3

58,000%

4

56,000%

4-5

58,286%

4

Dumbel

Majewska Agnieszka

LKJ Ostroga

56,000%

5

59,429%

3

56,000%

4-5

57,143%

5

Komisja Sędziowska: Sędzia Główny – Marek Gajewski,
członkowie Komisji Sędziowskiej: Anna Małecka, Marek Pawłowicz