Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001

Halowy Puchar Okręgu 2004 Opole

Wyniki Konkursu Klasy LL,L,P,P/N,N,N/C

Konkurs nr 1 : Klasy LL
L.p Imię konia Jeżdziec Punkty Czas Miejsce
1 Biały Bór Gnoiński Mariusz 0 55,36" 1-6
2 Nessima Juszczyk Izabella 0 49,45" 1-6
3 Dorina Storoż Aleksandra 0 55,73" 1-6
4 Dorina Storoż Aleksandra 0 56,79" 1-6
5 Demir Pietraszek Maciej 0 53,29" 1-6
6 Demir Pietraszek Maciej 0 52,36" 1-6
7 Wikta Tomaszewski Jarosław 4 54,02" 7-9
8 Nabucco Polednia Henryk 4 53,88" 7-9
9 Nabucco Polednia Henryk 4 55,66" 7-9
10 Camerton Tomaszewski Jarosław 5 60,63" 10
11 Nessima Juszczyk Izabella 8 50,15" 11
12 Wikta Tomaszewski Jarosław 9 74,54" 12
13 Biały Bór Gnoiński Mariusz 10 78,8" 13
14 Dragon Stodoła Natalia 13 76,3" 14-15
15 Dragon Stodoła Natalia 13 60,34" 14-15
16 Melisa Winniczek Dorota      
 
Konkurs nr2 : Klasy L dokładności, seria A - styl jeźdźca
L.p Imię konia Jeżdziec Punkty Miejsce
1 Abraxa Gozdek Krzysztof 2,5 1
2 Ilkana Bilik Karolina 3 2-4
3 Tamiza Lotos Ratajczak Marta 3 2-4
4 Guliana Nowotarski Piotr 3 2-4
5 Lester Godoś Agata 3,5 5-6
6 Libretto Tuskanowska Alicja 3,5 5-6
7 Abraxa Gozdek Krzysztof 4 7
8 Iberta Niestrawska Ewa 5 8-10
9 Ilkana Bilik Karolina 5 8-10
10 Korys Index Zając Katarzyna 5 8-10
11 Mira Ćwiklińska Natalia   nieklasyfikowany
12 Nektar Gnoiński Mariusz   nieklasyfikowany
13 Guilana Piotr Nowotarski   nieklasyfikowany
14 Nektar Gnoiński Mariusz   nieklasyfikowany
15 Iberta Niestrawska Ewa   nieklasyfikowany
16 Camerton Tomaszewski Jarosław   nieklasyfikowany
17 Tamiza Lotos Ratajczak Marta   nieklasyfikowany
18 Mira Ćwiklińska Natalia   nieklasyfikowany
 
Konkurs nr4 : Kl.L dokładności, seria B - bez oceny stylu
L.p Imię konia Jeżdziec Punkty Suma
1 Tamiza Farys Kraszewska-Godoś Iwona 0 0
2 Little Lady Lucyna Kupczyk 0 0
3 Korys Lady Like Zając Katarzyna 0 0
4 Akropol Plus Gozdek Krzysztof 0 0
5 Wizna Tomaszewski Jarosław 0 0
6 Eureka Czech Agnieszka 0 0
7 Dama Cichecki Marek 0 0
8 Mnich Garus Marek 0 0
9 Grasant Grosz Bartosz eliminacja eliminacja
10 Mnich Garus Marek 4 4
11 Korys Lady Like Zając Katarzyna 1 1
12 Akropol Plus Gozdek Krzysztof 1 1
13 Little Lady Lucyna Kupczyk 5 5
14 First Lady Mielniczek Katarzyna 8 8
15 Korys Logo Zając Katarzyna 1 1
16 Oktawiusz Lucjan Hilla 1 1
17 Eureka Czech Agnieszka 5 5
18 Gepard Nicpoń Artur NK NK
19 Gepard Nicpoń Artur 8 8
20 Mnich Garus Marek 0 0
21 Grasant Grosz Bartosz eliminacja eliminacja
22 Comes Zając Katarzyna 7 7

 

Konkurs nr 3 : Klasy P zwykły
L.p Jeździec KLUB Imię konia Punkty Czas Miejsce
1 Neckar Marcin LKJ Olimp Prudnik Indas 0 42,8 1
2 Cichecki Marek LKJ Ostroga Opole Dama 0 51,16 2
3 Mielniczek Katarzyna LKJ Ostroga Opole Arka 0 54,15 3
4 Zając Katarzyna KJ Korys Przygorzele Comes 0 56,85 4
5 Jung Jadwiga LKJ Ostroga Opole Lasylvio 0 57,05 5
6 Zając Katarzyna KJ Korys Przygorzele Korys Logo 1 62,63 6
7 Tomaszewski Jarosław LKJ Olimp Prudnik Wizna 4 48,15 7
8 Kraszewska-Godoś Iwona LKJ Ostroga Opole Tamiza Farys 4 48,37 8
9 Tustanowska Alicja LKJ Ostroga Opole Libretto 4 51,64 9
10 Tomaszewski Jarosław LKJ Olimp Prudnik Jarmila 4 53,07 10
11 Mielniczek Katarzyna LKJ Ostroga Opole First Lady 4 57,23 11
12 Zając Katarzyna KJ Korys Przygorzele Korys Index 6 62,14 12
13 Hilla Lucjan LKJ Ostroga Opole Oktawiusz 13 75 13
14 Godoś Agata LKJ Ostroga Opole Lester eliminacja   eliminacja

 

Konkurs nr 4 : Klasy P/N dwunawrotowy - Finał HPO Juniorów
L.p Nazwisko i imię Jeźdźca KLUB Imię konia I nawrót II nawrót Wynik
Punkty Czas Punkty Czas
1 Kowalska Gabriela LKJ Olimp Prudnik Iga 0 45,18 0 38,98 0
2 Antosz Ewelina LKJ Olimp Prudnik Pirat 0 49,09 0 43,21 0
3 Sołoniewicz Agnieszka LKJ Ostoga Opole Serbia 0 51,23 0 44,58 0
4 Kisielewska Martyna LKJ Ostoga Opole Gard 0 48,15 4 47,76 4

 

Konkurs Nr 5 : Klasy N z Jockerem
L.p Jeździec KLUB Imię konia Punkty Czas
1 Niestrawska Ewa JKS Hanna Dusza Alba 44 44,27
2 Jung Jadwiga LKJ Ostroga Opole Lasylvio 39 57,82
3 Tomaszewski Jarosław LKJ Olimp Prudnik Jarmila 30 47,92
4 Neckar Marcin LKJ Olimp Prudnik Indas 12 43,71
5 Mielniczek Katarzyna LKJ Ostroga Opole Arka 12 50,57

 

Konkurs nr 6 : Klasy N/C dwunawrotowy  - Finał HPO seniorów
L.p Nazwisko i imię Jeźdźca KLUB Imię konia I nawrót II nawrót Wynik
Punkty Czas Punkty Czas
1 Storoż Aleksandra LKJ Ostroga Opole Vedanta 4 48,57 0 45,19 4
2 Cieślak Agnieszka LKJ Ostroga Opole Lucky Boy 0 51,83 8 49,78 8
3 Gozdek Krzysztof kj Husaria Skorogoszcz Erbil 10 66.05 0 49,77 10
4 Spyrka Michał LKJ Ostroga Opole Albona 0 45,01 16 45,33 16
5 Pietraszek Natalia LKJ Ostroga Opole Kinga II 12 58,85 8 51,43 20