Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

Halowe Zawody Ogólnopolskie WESTERN. Zawody Kwalifikacyjne do MIstrzostw Polski. Polska Liga Western i Rodeo

LKJ "Ostroga" Opole, 5-6 maja 2006. Wyniki

POLSKA LIGA WESTERN I RODEO

 

OPOLE   05.05.2006

 

WYNIKI REINING JUNIOR

NR

 

Nazwisko i imę

Wynik

Miejsce

98

BROADANIAC WHIZ

JARMUŁA ALEX

63,5

I

49B

TURBO CHIK SOLANO

KONIG LOTHAR

0

 

60

RED BRONCO BONANZA

ŻARNAWSKI MICHAŁ

0

 

17

MISS TOLY HONORACE

ZALEGA MIKOŁAJ

0

 

45

ST SPANISCH SPRINGER

KWIEK ARTUR

0

 

 

 

WYNIKI REINING OPEN                                                                                                   

NR

Imię konia

Nazwisko i imę

Wynik

Miejsce

45

ST SPANISCH SPRINGER

KWIEK ARTUR

67

I

100

MALES ORIMA

CZARNIK BOGDAN

66,5

II-III

100A

MY JOY

CZARNIK BOGDAN

66,5

II-III

20

ELEGANT

PIETRZAK DARIUSZ

66

IV

101

EUROPINE

JARMUŁA ALEX

65,5

V

4A

JACK`S SMART COMMAND

NORTMANN MAREK

63

VI

49B

TURBO

KONIG LOTHAR

62,5

VII

20A

BANGI

PIETRZAK DARIUSZ

60

VIII

 

 

OPOLE   06.05.2006

 

REINING  OPEN                                 

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

CZARNIK BOGDAN

MILES ORIMA 8

ROLESKA KATARZYNA

ROLESKI RANCH

2

ZALEGA MIKOŁAJ J.

MISS TOLLY 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

3

NORTMANN MAREK

JACS SMART COMMAND 6

DARIA GALAND NORTMANN

BOCIANIE GNIAZDO

4

JARMUŁA ALEX

BROADANIAC WHIZ 4

 

FURIOZO

5

KWIEK ARTUR

ST SPANISH SPRINGER 6

RADZISŁAW SCHWARZ

SCHWARZ QH

6

PIETRZAK DARIUSZ

ELEGANT 8

PIETRZAK DARIUSZ

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

7

PIETRZAK DARIUSZ

JOYCE LITTLE BENJY 7

CZERNEK WOJTEK

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

8

KONIG LOTHAR

TURBO CHIC SOLANO 4

ANDRZEJEWSKA ALICJA

KONIG WESTERN HORSES

9

DOLATA RAFAŁ

EUROPINE 4

Państwo ARNATYS

FURIOZO

10

CZARNIK BOGDAN

MY JOY 8

ROLESKA KATARZYNA

ROLESKI RANCH

11

ŻARNAWSKI MICHAŁ

RED BRONC0 BONANZA 3

MICHAŁ ŻARNAWSKI

WRC BRONCO

 

 

TRAIL JUNIOR                                                                                                                  

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

DZIELĘDZIAK MARTYNA J

FALA 4

DZIELĘDZIAK MARTYNA

RANCHO PANDEROSA

2

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

3

CZERNEK PIOTR J

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

4

GUTOWSKA KAROLINA J

SAPER 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

5

SZOŁDRA JUSTYNA D

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

 

 

TRAIL SENIOR                                                                                                                  

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

GANYS JOANNA

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

2

JANICKI LESZEK

FALA 4

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

3

DOMAŃSKI ŁUKASZ

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

4

MISIEK MAREK

CZAD 4

MISIEK MAREK

JAWORZYNA

5

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

 

 

PLEASURE SENIOR                                                                                                         

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

PIETRZAK DARIUSZ

ELEGANT 8

PIETRZAK DARIUSZ

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

2

GANYS JOANNA

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

3

JANICKI LESZEK

FALA 4

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

 

 

SUPERHORSE SENIOR/JUNIOR                                                                                     

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

JANICKI LESZEK

FALA 4

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

2

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

3

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

 

 

Barrel Racing                                                                                                                       

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

2

ŻYŁKA JAN

HAZARD 10

ŻYŁKA JAN

 

3

ZMOREK DAMIAN

RATAFIA 3

WACH BOGDAN

 

4

BUJNY JACEK

ELATER 7

BUJNY JACEK

SIEWIERZ

 

 

Pole Bending                                                                                                                       

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

2

BUJNY JACEK

ELATER 7

BUJNY JACEK

SIEWIERZ

3

ŻYŁKA JAN

HAZARD 10

ŻYŁKA JAN

 

4

ZMOREK DAMIAN J

RATAFIA 3

WACH BOGDAN

 

 

 

PLEASURE junior                                                                                                               

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

2

ZALEGA MIKOŁAJ J.

MISS TOLLY 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

3

GUTOWSKA KAROLINA J

SAPER 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

4

CZERNEK PIOTR J

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

 

 

HORSEMANSHIP junior                                                                                                   

Lp

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

1

ZALEGA MIKOŁAJ J.

MISS TOLLY 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

2

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

3

DZIELĘDZIAK MARTYNA J

FALA 4

DZIELĘDZIAK MARTYNA

RANCHO PANDEROSA

4

GUTOWSKA KAROLINA J

SAPER 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

 

Sędzia Główny: Marek Godzina
Ring Steward: Izabwlla Żarnawska