Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

Western. Wyniki

POLSKA LIGA WESTERN I RODEO

 

OPOLE   05.05.2006

 

WYNIKI REINING JUNIOR

NR

 

Nazwisko i imę

Wynik

Miejsce

98

BROADANIAC WHIZ

JARMUŁA ALEX

63,5

I

49B

TURBO CHIK SOLANO

KONIG LOTHAR

0

 

60

RED BRONCO BONANZA

ŻARNAWSKI MICHAŁ

0

 

17

MISS TOLY HONORACE

ZALEGA MIKOŁAJ

0

 

45

ST SPANISCH SPRINGER

KWIEK ARTUR

0

 

 

WYNIKI REINING OPEN

NR

Imię konia

Nazwisko i imę

Wynik

Miejsce

45

ST SPANISCH SPRINGER

KWIEK ARTUR

67

I

100

MALES ORIMA

CZARNIK BOGDAN

66,5

II-III

100A

MY JOY

CZARNIK BOGDAN

66,5

II-III

20

ELEGANT

PIETRZAK DARIUSZ

66

IV

101

EUROPINE

JARMUŁA ALEX

65,5

V

4A

JACK`S SMART COMMAND

NORTMANN MAREK

63

VI

49B

TURBO

KONIG LOTHAR

62,5

VII

20A

BANGI

PIETRZAK DARIUSZ

60

VIII

 

OPOLE   06.05.2006

 

REINING  OPEN

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

wynik

miejsce

1

100

CZARNIK BOGDAN

MILES ORIMA 8

ROLESKA KATARZYNA

ROLESKI RANCH

135,5

I

2

17

ZALEGA MIKOŁAJ J.

MISS TOLLY 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

134

I (J)

3

4A

NORTMANN MAREK

JACS SMART COMMAND 6

DARIA GALAND NORTMANN

BOCIANIE GNIAZDO

134

II

4

98

JARMUŁA ALEX

BROADANIAC WHIZ 4

 

FURIOZO

133,5

III

5

45

KWIEK ARTUR

ST SPANISH SPRINGER 6

RADZISŁAW SCHWARZ

SCHWARZ QH

131,5

IV

6

20

PIETRZAK DARIUSZ

ELEGANT 8

PIETRZAK DARIUSZ

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

128

V-VI

7

20A

PIETRZAK DARIUSZ

JOYCE LITTLE BENJY 7

CZERNEK WOJTEK

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

128

V-VI

8

49B

KONIG LOTHAR

TURBO CHIC SOLANO 4

ANDRZEJEWSKA ALICJA

KONIG WESTERN HORSES

124,5

VII

9

101

DOLATA RAFAŁ

EUROPINE 4

Państwo ARNATYS

FURIOZO

122

VIII

10

100A

CZARNIK BOGDAN

MY JOY 8

ROLESKA KATARZYNA

ROLESKI RANCH

0

 

11

60

ŻARNAWSKI MICHAŁ

RED BRONC0 BONANZA 3

MICHAŁ ŻARNAWSKI

WRC BRONCO

0

 

 

TRAIL JUNIOR

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

wynik

miejsce

1

151

DZIELĘDZIAK MARTYNA J

FALA 4

DZIELĘDZIAK MARTYNA

RANCHO PANDEROSA

131,5

I

2

50

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

131

II

3

32

CZERNEK PIOTR J

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

124

III

4

83

GUTOWSKA KAROLINA J

SAPER 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

116

IV

5

150

SZOŁDRA JUSTYNA D

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

118

 

 

TRAIL SENIOR

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

wynik

miejsce

1

21

GANYS JOANNA

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

127,5

I

2

36

JANICKI LESZEK

FALA 4

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

0

 

3

132

DOMAŃSKI ŁUKASZ

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

0

 

4

143

MISIEK MAREK

CZAD 4

MISIEK MAREK

JAWORZYNA

0

 

5

99

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

0

 

 

PLEASURE SENIOR

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

miejsce

1

20

PIETRZAK DARIUSZ

ELEGANT 8

PIETRZAK DARIUSZ

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

I

2

21

GANYS JOANNA

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

II

3

36

JANICKI LESZEK

FALA 4

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

III

 

SUPERHORSE SENIOR/JUNIOR

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

miejsce

1

36

JANICKI LESZEK

FALA 4

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

I

2

50

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

II

3

99

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

III

 

Barrel Racing

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

wynik I

wynik II

LEPSZY CZAS

miejsce

1

99

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

28,93

17,9

17,91

I

2

142

ŻYŁKA JAN

HAZARD 10

ŻYŁKA JAN

 

24,27

23,1

23,1

II

3

95

ZMOREK DAMIAN

RATAFIA 3

WACH BOGDAN

 

24,2

0

24,2

I(J)

4

91

BUJNY JACEK

ELATER 7

BUJNY JACEK

SIEWIERZ

0

25,5

25,46

III

 

Pole Bending

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

wynik I

wynik II

LEPSZY CZAS

miejsce

1

99

MICHALAK MACIEJ

LOMBARD 6

MICHALAK MACIEJ

RANCHO BRAVO

26,85

0

26,85

I

2

91

BUJNY JACEK

ELATER 7

BUJNY JACEK

SIEWIERZ

0

32

32,02

II

3

142

ŻYŁKA JAN

HAZARD 10

ŻYŁKA JAN

 

34,11

32,9

32,85

III

4

95

ZMOREK DAMIAN J

RATAFIA 3

WACH BOGDAN

 

31,66

34,1

34,13

I(J)

 

PLEASURE junior 

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

miejsce

1

50

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

I

2

17

ZALEGA MIKOŁAJ J.

MISS TOLLY 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

II

3

83

GUTOWSKA KAROLINA J

SAPER 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

III-IV

4

32

CZERNEK PIOTR J

ARES  13

GANYS JOANNA

WESTERN RIDING CYPRIANÓW

III-IV

 

HORSEMANSHIP junior

Lp

nr startowy

Nazwisko i imię

Koń /Wiek

Właściciel

Klub

wynik

miejsce

1

17

ZALEGA MIKOŁAJ J.

MISS TOLLY 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

13

I

2

50

NIECHWIADOWICZ KAROLINA J

JOHUN 10

JANICKI LESZEK

RANCHO PANDEROSA

12

II

3

151

DZIELĘDZIAK MARTYNA J

FALA 4

DZIELĘDZIAK MARTYNA

RANCHO PANDEROSA

11

III

4

83

GUTOWSKA KAROLINA J

SAPER 8

NORTMAN MAREK

BOCIANIE GNIAZDO

10

IV