Ludowy Klub Jeździecki

"Ostroga" Opole

45-836 Opole,
ul. Wrocławska 172,

tel. (77) 457 23 31,
       609 250 754

 

biuro@ostroga.opole.pl

 

Rejestr, numery identyfikacyjne:
KRS: 0000084808
NIP: 754-18-03-932

REGON:530503819
 

 

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy  Bank Rolników

50 8898 0003 2001 0000 3359 0001




Jeżdziecki Hubertus w 100-lecie Niepodległości.

Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego


Przygotowanie i udział zawodników w zawodach jeździeckich.
Zadanie finansowane przez Marszałka Województwa Opolskiego

Jazda konna ; Przygoda z końmi i przyrodą.
Zadania współfinansowane przez Prezydenta Opola

 
Program Klub 2018
Zadanie współfinansowane przez MSiT


Ranking końcowy OZJ (indywidualny i klubowy) za 2005 rok w skokach przez przeszkody

RANKING KOŃCOWY OZJ OPOLE - 2005 ROK 

Uwzględnia wyniki zawodów:

  • ZRH 15.I Okoły;
  • ZRH 29-30. I Okoły,
  • ZRH-HPO Opole 6 II
  • ZRH-HPO Prudnik 26II;
  • HZOO Leszno 25-27 II;
  • HZR-FHPO Opole 5-6 III;
  • CSI* Leszno 11-13 III   
  • HZOO Poznań 1-2 IV;
  • HPP Leszno 9-11 IV,
  • ZRH Leszno 16-17IV;
  • AHMP Leszno 16-17IV   
  • ZR Borki Wlk. 23 IV;
  • ZOO Bogusławice 29 IV - 01V;
  • ZO Kraków 6 - 8 V;
  • ZR Wr-w 8 V;   
  • ZR Wr-w 14V;
  • ZR Chojnów 14-15V;
  • ZR Zb-ce 14-15V;
  • CSI-W Wr-w 20-22V;
  • ZOO Łąck 27 - 29 V   
  • ZR Chwałowice 28 - 29V;
  • ZR Opole 5-6 VI;
  • CSI *** Sopot17-19VI;
  • ZR Kluczbork 19VI;    
  • ZO Kwidzyn 24-26VI;
  • ZO Gałkowo 15-17VII;
  • ZO Leśna Wola 15-17VII;
  • CSI** Warka 22-24VII   
  • MPMJ Żywiec 5-7 VIII;
  • ZR Warka 13-14VIII;
  • ZR Szczedrzyk 14VIII,
  • ZOO Moszna 19-21VIII;
  • MP LZS Kraków 27-28VIII,
  • MOZJ + ZR Prudnik 17-18 IX;
  • ZR Opole 24 IX;
  • ZR Zb-ce 8-9 X;
  • ZR Kraków 15 X;
  • HZOO Jaszkowo 4-6 XI;
  • HZOO Leszno 11-13 XI;
  • HZR Zb-ce 12-13 XI
  • HZR - HPO Opole 26 XI;
  • HZOO Poznań 2 - 4 XII;
  • CSI-W Poznań 9 - 11XII;
  • CSI* Leszno 16 - 18XII
  • ZRH-HPO Opole 17 XII;
  • ZR Moszna 28-29 V;
  • ZR Moszna 25-26 VI    

M-ce Nazwisko i Imię Klub Punkty
1 Klein Tomasz ( S ) Turbud Brzeg 4604,2
2 Gozdek Krzysztof ( S ) Szumlakowscy - Cysterny Brzeg 1486,5
3 Kowalska Gabriela ( M.J. ) Olimp Prudnik 1411,9
4 Piwowarczyk Sandra ( S ) Turbud Brzeg 1096,8
5 Gałczyński Tomasz ( M.J ) Moszna 712
6 Cieślak Agnieszka ( M.J ) Turbud Brzeg 656,5
7 Jung Jadwiga ( S ) Ostroga Opole 607
8 Grosz Bartosz ( J ) Moszna 393,5
9 Pietraszek Natalia ( M.J ) Ostroga Opole 319,5
10 Hilla Lucjan ( S ) Ostroga Opole 300
11 Bilik Karolina ( J. Mł. ) Olimp Prudnik 298,8
12 Cichecki Marek ( S ) Ostroga Opole 211,5
13 Zając Katarzyna ( S ) Korys Przygorzele 157
14 Neckar Marcin ( M.J ) Olimp Prudnik 147,5
15 Antosz Ewelina ( M.J.) Olimp Prudnik 146
16 Juszczyk Izabela ( J ) Olimp Prudnik 144
17 Stępiń Justyna ( J ) Korys Przygorzele 110,5
18 Poetchke Katarzyna Korys Przygorzele 96
19 Mielniczek Katarzyna ( S ) Ostroga Opole 88
20 Czech Agnieszka  KJ Okoły 74,5
21 Roik Magdalena ( M. J ) Turbud Brzeg 68
22 Gladisova Lenka ( MJ ) ( Czeska Rep. ) Olimp Prudnik 65,5
23 Spyrka Michał ( M.J ) Ostroga Opole 63
23 Grabowski Grzegorz Moszna 63
25 Godoś Agata ( J ) Ostroga Opole 60,5
26 Kisielewska Martyna ( J. Mł. ) Ostroga Opole 53,5
27 Ćwiklińska Natalia ( J. Mł. ) Ostroga Opole 46,5
28 Kaizik Robert ( M.J ) Ostroga Opole 46
29 Mikołajczak Krzysztof Korys Przygorzele 45
30 Kabała Małgorzata ( S ) Ostroga Opole 41,5
31 Kupczyk Lucyna ( M.J ) Ostroga Opole 39
32 Kraszewska - Godoś Iwona ( S ) Ostroga Opole 33
33 Polednia Henryk ( S ) Ostroga Opole 28,5
34 Szpak Iga ( J.Mł. ) Olimp Prudnik 27,5
35 Sołoniewicz Agnieszka ( M.J ) Ostroga Opole 27
36 Puzio Ewa ( S ) Olimp Prudnik 26,5
37 Ratajczak Marta ( M.J ) Ostroga Opole 25,5
38 Storoż Aleksandra ( M. J. ) Ostroga Opole 24
39 Nowotarski Piotr ( S ) Ostroga Opole 19,5
40 Łuczak Agnieszka Ostroga Opole 17
41 Tomaszewski Jarosław ( S ) Olimp Prudnik 7,5
42 Wicher Ewa ( S ) Moszna 7
43 Rozik Katarzyna ( J ) Ostroga Opole 6
43 Polaczek Xymena Moszna 6
43 Społowicz Artur ( S ) Moszna 6
46 Polaczek Adrian ( S ) Moszna 5,5
47 Szymkowiaik Jarosław Moszna 4,5
48 Tybor Jenifer Wolta - Arom Borki Wielkie 4
49 Garus Marek ( S ) Ostroga Opole 3
50 Niepomniaszczyj Nina Wolta - Arom Borki Wielkie 2,5
51 Błażejczyk Aleksandra  Korys Przygorzele 1,5
51 Majewska Maja ( S. ) Ostroga Opole 1,5
51 Podsiadło Sylwia ( ? ) Wolta - Arom Borki Wielkie 1,5
51 Besz - Janicka Małgorzata ( S ) Ostroga Opole 1,5
51 Juszczyk Tomasz Olimp Prudnik 1,5
51 Zalewska Anna Ostroga Opole 1,5
51 Kałużyńska Magdalena ( MJ ) Olimp Prudnik 1,5
58 Besz Agnieszka Ostroga Opole 1

RANKING KLUBOWY OZJ W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY KLASYFIKACJA KOŃCOWA 2005 ROK
(na dzień 31.12. 2005 r)
    

M-ce Klub Punkty Ilość zawodników punktujących
1 KJ "TURBUD" Brzeg 6604 4
2 LKJ "OLIMP" Prudnik 2278,2 11
3 LKJ "OSTROGA" Opole 2095 25
4 KJ "Szumlakowscy - Cysterny" Brzeg 1486,5 1
5 LKJ Moszna 1176 8
6 KJ "KORYS" Przygorzele 410 5
7 KJ OKOŁY 74,5 1
8 KJ  WOLTA-AROM" Borki Wlk. 8 3